Automobilio nuoma Lanzarotėje

Lanzarotės sala, viena iš tų, kurios tikrai negali skųstis nei originalaus  kraštovaizdžio trūkumu, nei lankytinų objektų skaičiumi. Čia galėsite ne tik atsipalaiduoti bei pasijausti tarsi visi geriausi dalykai pasaulyje nutinka būtent jums, o ir išvysti tai, ką greičiausiai matėte tik spalvingose knygų iliustracijose ar filmų kadruose. Kad būtų dar patogiau siūlome pasinaudoti automobilio nuomos paslaugomis.

Automobilio nuoma Lanzarotėje

Papildoma paspirtimi turėtų tapti tvarkingi keliai, mažos degalų kainos, pakankamai tolygūs paviršiai, neverčiantys jaustis nepatogiai dėl nuolatinių duobių ar staigių posūkių. Galiausiai pačios transporto priemonės kaštai tikrai neištuštins piniginės (savaitei gali pakakti ir iki 100 eurų).

Nuomojantis automobilį Rentalcars platformoje padeda ir aiškios sąlygos. Dažniausiai minimalus vairuojančio žmogaus amžius turi siekti bent 21 metus, su savimi būtina turėti asmens dokumentą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą bei kreditinę kortelę greitam ir saugiam paslaugų apmokėjimui.

Toliau supažindinsime su lankomiausiomis Lanzarotės vietomis, kurias aplankyti privalo kiekvienas, į šią salą atvykęs turistas. Didingumu alsuojanti atmosfera jus pasitiks lankantis seniausiose San Jose ir San Gabriel pilyse. Pastarosios nebuvo karaliams dedikuoti gyvenamieji plotai, o iškilo kaip ginybinės tvirtovės, vėliau tapo ginklų saugojimui skirtomis vietomis. Po atliktų restauracijos darbų, šiuose statiniuose lankytojams duris atvėrė ir archeologijos muziejus, šiuolaikinio meno galerija su retų eksponatų kolekcijomis.

Daug įdomių faktų sužinosite apsilankę vyno muziejuje. Seniau šiame pastate veikė tikrų tikriausia vyno darykla, laikoma bene pirmąją visame Kanarų salyne. Kitas išskirtinis muziejaus bruožas- sienos, kurių pagrindas būtent vulkaninės kilmės akmenys. Kiekvienas užsukęs bus supažindintas su šio tradicinio gėrimo išgavimo procesu, jam naudojamais įrankiais ar kitais reikšmingais istoriniais faktais.

Jei jau prakalbome apie vynuoges, galite pasiplanuoti išvyką į La Geria slėnyje esančius vynuogynus. Šios plantancijos išsiskiria ne tik savo išskirtinėmis sodinukų formomis, bet ir pasaulinio paveldo titulu. Tai išties nekasdienis vaizdas, kurio pamatyti atklysta gausios turistų minios iš viso pasaulio.

Būtinai atraskite bent vieną kitą dieną skirtą tik gamtos pažinimui, mat nuostabių kampelių Lanzarotėje tikrai netrūksta. Pavyzdžiui- El Golfo lagūna. Pats įstabiausias reginys- ryškiai smaragdinis, pačiame kraterio centre tyvuliuojantis ežeras labiau primenantis miražą, nei realų objektą. Grįžinėdami atgal nepasigailėsite dar užsukę į prie pat esantį kaimelį, kur šviežių jūros gėrybių aromatas karaliauja ištisus metus, o patiekalų skonis atmintyje išlieka kaip viena maloniausių patirčių šiuose kraštuose.

Ekskursija po žaliąjį urvą taip pat nepaliks abejingų. Natūraliai iš ungikalnio išsiveržusios lavos suformuoti“paveikslai“, tarsi nesibaigianti tapybos paroda, kiekviename žingsnyje stebinanti vis kitokiais šedevrais skaičiuojančiais jau kelių tūkstantmečių egzistavimo istoriją.

Lanzarotė

Smagi atrakcija- viešnagė kaktusų sode. Čia galima išvysti pačių įvairiausių šių augalų rūšių, nuo pačių elementariausių, augančių tradicinėse dykumose, iki beveik išnykusių, randamų vos po kelis vienetus visame pasaulyje. Įdomu ir tai, kad pačio sodo dizainas paremtas Romos amfiteatro  išvaizda.

Guinate atogrąžų parkas mirgėte mirgą nuo floros ir faunos. Šniokščiantys kriokliai, gyvybės pilni tvenkiniai, laisvai judantys gyvūnai, ropliai, skambiausiomis giesmėmis stebinantys sparnuočiai, tarsi mažytė pasaka. Be visa ko, parke įrengta ir atskira erdvė pingvinams, kur ypač tikroviškai atkartotos realios gyvenimo sąlygos leidžia stebėti natūralią šių gyvūnijos atstovų kasdienybę.

Dar daugiau įspūdžių lauks Timantaya nacionaliniame parke. Praktiškai viskas čia daugiau ar mažiau susiję su vulkanais(uolienos, lavos versmių išgraužti takai, kalnai paliesti saulės spindulių nusidažantys visa spalvų palete,dykumų plotai ar net požeminiai lavos tuneliai). Kiekvieną akimirką atrasite kažką naujo bei neregėto.

Viešbučių Lanzarotėje rezervavimasBooking.com

Puiki apylinkių panorama atsiveria atsidūrus Miradar del Rio aikštelėje, nuo kurios idealiai matomos išsikišusių uolų viršūnėlės, iškilusios virš pačio vandenyno. Taip pat šalia veikia restoranas, turizmo centras norintiems atsikvėpti ar sužinoti aktualią informaciją apie lankytinas vietas.

Na, o pabaigai dar viena pribloškianti stotelė- Lanzarotės akvariumas sudarytas iš 33 skirtingų erdvių. Šimtai vienos už kitą dailesnių žuvelių, krabai, kuriuos net leidžiama paliesti ranka ar pasiplaukiojimas su rykliais dovanoja šūsnį naujų patirčių pratursinsiančių atsiminimų bagažą turiningai praleista veikla.

 

This entry was posted in Įdomybės and tagged , . Bookmark the permalink.