Automobilio nuoma Gran Kanarijoje

Kai už lango nyku, o kasdieniu palydovu tampantis lietus vis dažniau skatina svajoti apie neblėstančius saulės spindulius, maloniai odą kutenančią šilumą bei auksinį įdegį- metas rimtai apsvarstyti galimybę nukeliauti į tikrą rojų žemėje- Gran Kanariją. Visgi, jei daugiau laiko ketinate skirti pačio krašto pažinimui, o ne tingiam gulinėjimui paplūdimiuose, būtų pravartu pasinaudoti automobilio nuomos paslauga.

Visame pasaulyje populiariausia Rentalcars automobilių nuomos platforma puikiai veikia ir Gran Kanarijoje. Užsisakyti automobilį galite dar būdami namuose Lietuvoje, jį pasiimti atskridę atostogauti ir po to vėl palikti nuomos punkte.

Automobilio nuoma Gran Kanarijoje

Žinoma, saloje yra ir mažesnių, vietinių automobilių nuomos įmonių. Čia galima tikėtis lankstesnių nuomos sąlygų, tačiau tik tuo atveju, jei pavyks puikiai susikalbėti ir derėtis. Kitu atveju kur kas paprasčiau nuomotis automobilį internetu, prieš tai daug laiko skiriant ir visų nuomos sąlygų išsiaiškinimui.

Tai išties puiki alternatyva taksi bei autobusams, mat patys galite planuoti kur ir kada sustoti, kiek laiko praleisti vienoje ar kitoje vietoje, jaustis visiškai nesuvaržytiems griežtai suplanuotų grafikų, taisyklių, apribojimų. Nors dauguma kelių Gran Kanarijoje ganėtinai painūs, kartais kalnuotose atkarpose net priverčiantys akimirkai užgniaužti kvapą, bet bendra kokybė visgi džiugina. Pavojingesni ruožai išskirti specialiais įspėjamaisiais ženklais, aptverti saugos tvorelėmis, tad pasirinkę saugų greitį neturėsite jokių rūpesčių ar verčiančių nerimauti situacijų.

Išsinuomoti jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę tikrai nėra sudėtingas procesas, o ir kainos pakankamai draugiškos. Nuomojant automobilį ilgesniam laikui, pilnai išsiverstumėte su keliomis dešimtimis eurų parai, o į tą pačią sumą dar bus įskaičiuotas platus papildomų paslaugų spektras. Be kliūčių pasikeisite rezervacijos laiką, nebūsite įpareigoti skaičiuoti kiekvieną nuvažiuotą kilometrą, būsite apdrausti nuo vagysčių, eismo įvykių (taip pat civilinės atsakomybės draudimu), neliksite nemaloniai nustebinti nepagristų nokesčių ir žinoma, gausite atsakymus, patarimus, kitą reikalingą informaciją bet kuriuo metu.

O štai keli žymiausi Gran Kanarijos taškai, kuriuos ypač patogiai pasiektumėte išsinuomoję asmeninį automobilį.

Užsukite į salos sostinę- Las Palmą. Čia apsilankysite muziejuose, pasakojančiuose visą Gran Kanarijos istorinę praeitį, mažose vietos krautuvėlėse atrasite kažką originalaus lauktuvių dovanoms, jaukiose kavinukėse paskanausite tradicinių patiekalų bei pažinsite palmiečių kasdienybę dažnai lydima šypsenų, pietietiško šurmulio ir žinoma itin  šilto svečių sutikimo.

Gran Kanarija, Palmitos parkas

Beje, jei Gran Kanarijoje viešėsite vasario mėnesį, būtinai paskirkite dalį atostogų laiko kiekvieną be išimties įtraukiančiam, bene ilgiausiai pasaulyje trunkančiam karnavalui. Nuo kostiumų įvairovės ir renginių gausos net apsisuka galva, tačiau kiekviena minutė praleista šioje įspūdingoje šventėje įsimins visam likusiam gyvenimui, o pasikrovę teigiamų emocijų tikriausiai neužmigsite dar bent kelias naktis. Nors kiekvienas regionas patrauklus savaip, bet būtent sostinėje vykstantis paradas tiesiog neturi sau lygiu, tad tikrai nepasigailėsite Las Palme užsilikę ilgiau nei planavote.

Daug išskirtinių vaizdų išvysite pakeliui į San Bartalome miestelį. Iki pastarojo dar pasitiks ne viena mažesnė gyvenvietė, ryškiais aromatais vylios apelsinų guraitės, nuostabą kels neregėtai statūs skardžiai, o išalkus pasistiprinsite vis išnyrančiose prieš akis užkandinėse.

Sustokite ties Maspalomas kopomis. Šios atrodo išties pribloškiančiai tiek dėl aukščio tiek ir visos, akimis net neaprėpiamos teritorijos. Akimirkai pasijausite tarsi arabų kraštuose, o būsimi foto kadrai kels pavydą visiems draugams.

Kurortinis Puerto de Mogan miestelis ko gero ideali kryptis kelionei automobiliu. Pasakiška Atlanto vandenyno panorama, ausyse švilpiantis vėjas- tarsi kadrai iš filmo juostos, kurioje pagrindinis herojus esate jūs.

Bandamos krateris užima net kilometro plotą, o iš patogiai įrengtos apžvalgų aikštelės šis gamtos stebuklas matomas dar geriau.

Aruca miestelyje gausu margiausių pastatų, pačiame centre stovi senovinė, gotikinio stiliaus bažnyčia ir šiaip smagu čia pavaikštinėti besidairant po architektūrinį lobyną, tvarkingas gatveles.

Mėgstate golfą? Tuomet privalote šiuo žaidimu pasimėgauti kurioje nors iš visų Gran Kanarijoje veikiančių golfo aikštynų, suprojektuotų pagal aukščiausius standartus, atsižvelgiant į kiekvieno poreikius, naujausias technologijas ir bendrą aplinką.

Viešbučių Gran Kanarijoje rezervavimasBooking.com

Ieškai pigiausių kelionių į Gran Kanariją?

Nepasigailėsite pasirinkę ir Palmitą žaliąją oazę, siūlančią paspoksoti į papūgas, susipažinti su kaktusų rūšimis, rečiausiais paukščiais, drugelių būriais ar karališkosiomis orchidėjomis.

Veiklos nepristigtumėte vienoje originaliausių vietų- Sioux parke. Čia nesunku pajusti laukinių vakarų dvasią, kai aplink zuja arkliais pasikaustę kaubojai, o miestelį imituojantys pastatai, užeiga, bankas nukelia kažkur į tolimą preities vesterną. Čia pat išsikepsite sultingų kepsnių, mažiesiems aprodysite mini zoologijos sodą, stebėsite kruopsčiai surepetuotus šou pasirodymus.

Žavitės egzotiniais gyvūnais? Kaip tik jums skirtas- krokodilų parkas. Jame išvysite bene populiariausias šių grėsmingos išvaizdos roplių rūšis, bet ne tik pastarieji traukia dėmesį. Smalsumą žadina ir terariumai su vorais, dar nematytos žuvys, jaguarų, kupranugarių, ožkų aptvarai.

This entry was posted in Įdomybės and tagged , . Bookmark the permalink.