Ispanijos paplūdimiai

Ispanija turistus nuolatos vilioja savo nuostabiu klimatu – planuojant išvyką į šią šalį nereikia per daug atsižvelgti į sezoniškumus ar domėtis būtent tą mėnesį vyraujančia temperatūra (na, nebent nepakeliate didelio karščio, kuris vyrauja vasarą, tokiu atveju patartina palūkėti iki rudens), nes daugeliui valstybės vietovių saulės spindulių, skaidraus dangaus bei itin šilto vandens nestinga ištisus metus.

Be visa ko, maloniai nustebina ir ypač aukštus įvertinimus nuolatos gaunančių paplūdimių gausa, kuriuose tikrą džiaugsmą atranda vėsesnių, šiaurės šalių gyventojai. Tarp kitko, esama ir vienos kitos lankytinos vietos bei gausybės pramogų, nuo vandens sporto iki triukšmingų pliažo vakarėlių. Trumpai apžvelkime pačius populiariausius Ispanijos paplūdimius.

Ispanijos paplūmiai - vieni geriausių pasaulyje

Ispanijos paplūmiai – vieni geriausių pasaulyje

 

Vienas miškingiausių ir įdomiausių paplūdimių, įsikūręs Kosta Bravoje. Šiame kurorte atrasite ir išskirtinių objektų, atspindinčių senovinės architektūros savitumą ir pačių įspūdingiausių draustinių su daug žalumos, taip pat uolomis apjuostų pakrančių lopinėlių. Romantiški pasiplaukiojimai jūroje, laukiniai paplūdimiai leidžiantys pasijusti tarsi džiunglėse, o saulės apgaubti tiesiog sušvintantys tvaiskia aukso spalva, permatomos, vėl ir vėl į aštrius akmenis sudūžtančios bangos, greičiau primins rojų, o ne realų pasaulį.

Viešbučių Ispanijoje rezervavimasBooking.com

Dar vienas perliukas – Kosta Dorada. Kuo ypatinga ši vieta? Na, pirmiausiai, įstabūs, smulkaus smėlio paplūdimiai, kuriems atsispirti tiesiog neįmanoma. Antra – itin grynas oras, trečia – unikalūs provincijos lopinėliai, puikiai atspindintys praeities regiono istorinius vingius. Ketvirta – itin aukštos kokybės viešbučiai, pasirengę įtikti net ir patiems išrankiausiems svečiams. Penkta – būtent Kosta Doradoje įsikūrę du puikūs vandens pramogų parkai “Port Aventura“ bei“ Caribe Aquatic“.

Paplūdimys Ispanijoje

Paplūdimys Ispanijoje

Pasilepinti, kaip esate to verti, galima ir Kosta de Barselona Meresmė pakrantėje. Gražūs panoraminiai vaizdai, kepinanti saulė bei aukšta temperatūra tiesiog kviečia pašokinėti tarp smaragdinių bangų ir vėl pasijusti tarsi vaikystėje, statant smėlio pilis ar stebint dangumi plaukiančius debesų kamuolius.

Vienas ilgiausių visoje šalyje Alkudijos paplūdimys, siekiantis vienuolika kilometrų, idealus variantas poilsiauti vykstantiems su vaikais, mat vanduo nėra gilus ar stipriai banguojantis. Paplūdimyje įrengti dviračių, vandens sportui reikalingos įrangos nuomos punktai, galima žaisti lauko tenisą ar net golfą, pasijodinėti žirgais. Netoli esančiame bulvare gausu parduotuvių, restoranų, o Alkudijos senamiestyje apžiūrėsite dar ir viduramžių tvirtovės liekanas.

 

Kai kurie paplūdimiai įsikūrę tiesiog miestuose

Kai kurie paplūdimiai įsikūrę tiesiog miestuose

O štai vienas naujausių paplūdimių Plaja De Muras ne tik pasižymi erdvumu, šviesiu, perlamutriniu smėliu, o ir nepriekaištinga švara, todėl jau yra pamėgtas tiek šeimų, tiek ir banglenčių sporto entuziastų. Apsistoti galima visai ranka pasiekiamuose, prabangiuose viešbučiuose su karališku  kiekvieno turisto priėmimu.

Neatsilikdamas nuo kitų Tosa De Morar kurortas irgi siūlo auksinį paplūdimį besiremiantį į uolėtą krantą. Čia mėgsta apsilankyti nardymo fanatikai, besižavintys paslaptinguoju povandeniniu pasauliu, o dailūs peizažai aplinkui įkvepia patiems romantiškiausiems vakarams. Būtinai pasimėgaukite geriausių šefų kruopščiai paruoštomis jūrų gėrybėmis vietiniuose restoranuose.

Dažnai paplūdimiuose įvairios vandens pramogos

Dažnai paplūdimiuose įvairios vandens pramogos

Automobilio nuoma Ispanijoje

 

Šiaurinėje Maljorkos dalyje paplūdimiai garsėja tyru, nepaprastai švariu vandeniu, kuriame taip gera pasipliuškenti, kartu įkvepiant gydomąjį poveikį turinčio, nuo pušynų atsklindančio oro gurkšnį. Tarp kitko, vertėtų užsukti ir į Albuferos parką su įvairiausių paukščių rūšimis bei aplink vyraujančiu kerinčiu kraštovaizdžiu. Prasmingai laiką praleisite ir pasirinkę žygį nuo Formentaro kyšulio link kalnų vedančiu keliuku su akį džiuginančiomis panoramomis.

Judresnį gyvenimą, išskirtinius, jau iš toli baluojančius smėlio paplūdimius atrasite viename seniausių, bet vis dar populiarumo viršūnėje karaliaujančiame Magalufo kurorte. Triukšmingas linksmybes garantuoja klubai, paplūdimio barai, kiti dažnai rengiami vakarėliai bei įvairūs pasirodymai.

Komforto nepritrūks Del Orihuela Costa paplūdimiuose. Čia įrengti gėlo vandens čiaupai, specialios rakinamos asmeninių daiktų spintelės saugumui užtikrinti, skėčiai pavėsiui susikurti, belaidis internetas, budi gelbėtojai ir medicinos punktas. Tai bene labiausiai neįgaliesiems pritaikyta vieta, tad mėgautis atokvėpiu patogiai galės visi be jokių išimčių.

Įspūdingi vaizdai aplink paplūdimius

Įspūdingi vaizdai aplink paplūdimius

San Juan paplūdimys nuolatos dūzgia nuo šurmuliuojančios minios. Dėl lankytojų gausos, specialiai patogiam atvykimui priderinti ir viešojo transporto tvarkaraščiai. Jei neturite potraukio vandenlenčių, jėgos aitvarų ar kitam panašiam sportui, be problemų aktyviai papramogauti galėsite plačiuose golfo aikštynuose. Pačiame paplūdimio gale skaniu maistu vilioja kavinės, restoranai, siūlantys pasistiprinti įvairiausiais gardumynais.

Dėmesio verti ir La Alhuferata, La Almadraba paplūdimiai. Tai kiek tylesnės vietos, labiau žinomos netoliese gyvenantiems žmonėms, bet būtent tai puiki priežastis neaplenkti šių jaukių kampelių jei trokštate tikrai atpalaiduojančių atostogų akimirkų.

Cabo de Las Huertas Coves taške, viskas subalansuota tikriems ekstremalams. Šuoliai nuo uolų, nardymo malonumai, tikrai neleis nuobodžiauti bei privers širdį plakti kur kas greičiau. Paplūdimyje esančios nuošalesnės įlankos, skirtos nudistų pliažams, todėl galima pasideginti visiškai nevaržomai.

Vienos dienos poilsiavimui galite rinktis Tabarca salos paplūdimį. Visai nedidukas, bet išvaizdus ir įvairus savo augmenija paplūdimys, be visų šių gėrybių kviečia pasibūti ir restoranuose nenuvilsiančiuose net užkietėjusių gurmanų vertinančių ypatingus, prabangius skonius.

Video: 10 geriausių Ispanijos paplūdimių