Geriausi Ispanijos kurortai

Ar populiariausi kurortai tuo pačiu yra ir geriausi? Tikrai ne. Daug žmonių ieško ramių vietų poilsiui, kur tikrai galėtų atsikvėpti ir pajusti atostogas.

Yra nemažai gerai įvertintų ir populiarių kurortų Ispanijoje, tačiau jų bėda ta, jog jie yra… populiarūs.

O populiariuose kurortuose paprastai būna daugybė žmonių. Tai kas, kad kambariai čia aukščiausios klasės, prie viešbučio – didžiulis baseinas, yra atviras baras… Žmonės nori ramybės. Ramybės, poilsio ir kuo mažiau triukšmo, žmonių ir galvos sukimo.

Todėl jums atrinkome geriausius ir gražiausius Ispanijos kurortus, kur išties galėsite pailsėti ir jūsų poilsis bus gerokai efektyvesnis nei apsistojus populiariausiame Ispanijos kurorte.

Llafranc kurortas

Nors tai gana populiarus pajūrio miestelis, tačiau Llfranc sugebėjo išvengti masinio turizmo. Taigi, tai vis dar yra tradicijas išlaikiusi vieta Kosta Bravoje. Auksinio smėlio paplūdimys su nuostabiai mėlynu vandeniu šalia pasivaikščiojimų alėjos ir miesto aikštės, kur įsikūrę geriausi restoranai, siūlantys tradicinius vietinius patiekalus.

Finca Cortesin

Kurortas, įsikūręs pietų Ispanijoje – Andalūzijoje. Tai ne vieną apdovanojimą pelnęs prabangus viešbutis su golfo aikštynu, spa. Visa kurorto teritorija užima daugiau kaip 200 hektarų plotą.

Viešbutis apsuptas vešliais sodais, dviem baseinais, spa su turkiškomis voniomis ir pirtimis, golfo lauku. Čia galėsite paragauti tradicinių ispaniškos virtuvės valgių, japoniškų patiekalų, taip pat susipažinti ir su Italijos virtuve.

Please check out the full travelogue at http://travelmemo.com/?p=4663

Sa Pedrissa kurortas

Įsikūręs tarp Serra de Tramuntana kalnų ir Viduržemio jūros Sa Pedrissa kurortas yra romantiška vieta šiaurės vakariniame Maljorkos krante. Sa Pedrissa kurortas įkurtas 17-o amžiaus pastate, kur yra vos 9 kambariai. Kurortas žinoma dėl įstabaus baseino ant skardžio pakraščio. Iš jo atsiveria panoraminiai jūros ir kalnų vaizdai.

Saiaz Getaria Hotela

Įsikūręs gotikiniam 15 amžiaus name, apsuptame akmenimis grįstomis gatvelėmis. Pats namas yra renovuotas, atkurtas gotikinis stilius su pagarba viduramžių istorijai. Viešbutyje yra 17 kambarių, svečiai gali apsistoti ir istoriniame gotikiniame bokšte su nuostabiu vaizdu į Getaria‘s Gaztetape paplūdimį ir Biskajos įlanką.

Tossa de Mar

Senas žvejų kaimelis kartais vadinamas Katalonijos pakrantės brangakmeniu. Aplinkui rasite senovės romėnų statinių liekanas, išlikusių nuo pirmojo amžiaus, taip pat 13 amžiaus senamiestį.

Netoliese – du paplūdimiai: Platja Gran, kuriame būna gana nemažai žmonių ir Plaja d‘es Codolar – nuostabus paplūdimys įlankoje. Mieste – puikūs restoranai, siūlantys tradicinius katalonų patiekalas ir vietines jūros gėrybes.

Cudillero kurortas

Šis kurortas žinoma dėl nuostabių, spalvingų „kabančių namų“ (casas colgadas). Šie namukai įrengti ant stačių šlaitų, apsupti žalumos. Sakoma, kad Cudillero kurortas yra vienas labiausiai fotografuojamų pakrantės miestų šiaurinės Ispanijos Asturijos regione.

Šiame kurorte tiesiog būtina pasivaikščioti gražiomis, vingiuotomis gatvelėmis ir pasigėrėti 13-ojo amžiaus bažnyčia Capilla del Humilladero, Cudillero švyturiu. Ir žinoma, nepraleiskite progos pasigėrėti įspūdingais Asturijos pakrančių vaizdais.

Ribadesella

Kurortas įsikūręs prie Sella upės žiočių. Iš vienos pusės – vaizdas į upę ir jūrą, iš kitos – į Europa kalnus. Tai išties vaizdingas žvejų kaimelis, žinomas dėl kultūros, istorijos ir virtuvės.

Pagrindinis miestelio paplūdimys – Santa Marina – ilgas, nuklotas nuostabiu smėliu, apsuptas 19-ojo amžiaus rūmais.