Maljorka – lankytinos vietos

Maljorka – nuostabaus oro, vandens pramogų bei puikaus laisvalaikio sostinė, kuri neleis Jums pamiršti, kad atostogavote. Daugelis teigia, kad Maljorka kaip narkotikas, tad kartą apsilankius paprasčiausiai norėsis grįžti vėl ir vėl. Juolab, juk Maljorkoje galima ne tik smagiai gulėti paplūdimiuose, tačiau taip pat ir aktyviai leisti laiką, aplankyti daug šaunių objektų bei ilgam namo parsivežti puikiausių priminimų.

Automobilio nuoma Maljorkoje

Maljorka – universali, puikiai tiks tiek aktyvų laisvalaikį, tiek ramiau atostogas leisti mėgstantiems asmenims.

Soller botanikos sodas

Didelis ir labai gražus botanikos sodas buvo įkurtas dar 1985 metais. Tiesa, kurtas jis ilgiau nei septynerius metus, tad tame puikiai atsispindi jo didybė bei grožis. Botanikos sode galima rasti labai daug arti išnykimo ribos esančių augalų, kuriuos profesionalai kaip įmanymai bando išsaugoti ir dauginti, kad kuo daugiau žmonių galėtų gėrėtis augaliukais.

Botanikos sodas yra suskirstytas specialiomis erdvėmis, kurios padeda tikslingiau apžiūrėti ekspozicijas: nuo ekologiškų sodų iki tradicinių augalų, kurie būtini būtent šiam regionui.

Maljorkos paplūdimiai

Toks vanduo tik ir traukia išsimaudyti

Urvai

Maljorkos urvai – fantastiško grožio gamtos stebuklas, kuris kiekvieną dieną sulaukia bent jau kelių tūkstančių lankytojų. Požeminiai ežerai – vienas iš labiausiai turistus viliojančių objektų. Žinoma, galite būti ramus, kad urvuose tikrai nepasiklysite, kadangi sukurti specialūs takeliai, kuriais sekant susipažinsite su uolienomis, urvais bei patirsite tikrą gamtos grožio dvasią.

Maljorkos vandens pramogų parkai

Maljorka išsiskiria tuo, kad gali pasigirti labai plačiu įvairiausių pramogų parkų asortimentu. Nuo tokių, kurie skirti vaikams, iki tokių, kurie subalsuoti visiems, kurie nori smagiai praleisti laiką. Siūlome rinktis universalius, kadangi ten galima rasti labai daug įvairiausių atrakcionų, kurie tikrai nustebins net ir daug parkų aplankiusius asmenims. Vandens pramogų parkai Maljorkoje yra būtini. Jų neaplankius – nepabūsite ir šiame nuostabiame regione.

Deia kaimelis

Deia – nuostabus grožio nedidelis kaimelis esanti Maljorkos pietvakarinėje dalyke. Daugelis teigia, kad šis mini kaimelis atrodo tarsi pasakų miestelio dalis, kadangi yra apsuptas nuostabia gamta. Nepaisant to, kad gamta čia didžiausias traukos objektas, tačiau taip pat rekomenduojame pabendrauti su vietiniais, kurie labai malonūs, visada pasiruošę atsakyti į klausimus, padėti geriau susipažinti su šio regiono kultūra. Galima drąsiai sakyti, kad tai vieni maloniausių žmonių pasaulyje.

Palma Maljorka

Palma naktį

Maljorkos Palma

Palma – Maljorkos sostinė ir kaip ir kitos sostinės – ši pasižymi architektūrinių pastatų gausa, įvairiomis pramogomis, senamiesčio gatvelėmis bei aktyviais gatvės prekeiviais, kurie siūlo pirkti pas juos. Bene pats garsiausias sostinės objektas yra La Seu katedra. Tai išskirtinio grožio, nuostabia atrodanti katedra, kuri traukia ne tik architektūros mėgėjus, tačiau visus, kurie nori pasigrožėti nuostabaus grožio pastatais.

Užsukus į Maljorką aplankyti Palmą yra būtina. Tai vakarėlių triukšmą bei aktyvumų laisvalaikį mėgstančių žmonių sostinė.

Alkudijos senamiestis

Senamiesčiai visada labai aktyvus traukos objektas, kadangi jie dažniausiai išsiskiria labai akiai patrauklia architektūra, vingiuotomis gatvelėmis bei įspūdingo grožio pastatais. Senamiestis yra apjuostas didinga siena, kurioje sumontuoti ir bokštai. XIV amžiuje jie atliko gynybini funkciją – šiuo metu tai išskirtinio grožio objektas.

Senamiestyje galima rasti labai daug įvairiausių pramogų, kurios leis geriau pažinti vietinių kultūrą bei pasimėgauti skaniausiais tradiciniais patiekalais.

Valdemosa

Valdemosa – tai miestelis, kuris yra Maljorkos vakarinėje dalyje. Vėlgi, dar vienas nuostabaus miestelis, kuris džiugina savo paprastumu, tačiau neprastumu. Nuostabios gėlės, kiti augalai ir uolienos – išskirtinumą kuriantys objektai, kurie labiausiai ir traukia turistus. Nereikia jokių specialių lankytinų objektų. Pats miestelis jau yra iš savęs kažkas stebuklingo ir žadą atimančio.

Miestelis kalnuose - Valdemosa

Miestelis kalnuose – Valdemosa

Romėnų miesto griuvėsiai

Dar viena lankytina vieta Maljorkoje. Polentijos miestas buvo įkurtas dar 123 metais prieš Kristų. Savu metu tai buvo vienas siaubiausių miestų miestų. Romos laikais. Deja, istorijos eigoje teistas po truputį nyko, kol galiausiai liko tik jo griuvėsiai. XX amžiaus pradžioje buvo suaktyvintos archeologinės paieškos ir šiuo metu bandoma miestą po truputį atkurti. Tiesa, galite pasigrožėti ne tik griuvėsiais, tačiau taip pat aplankyti ir muziejų, kur galima rasti įvairiausių radinių iš šio miestelio.

Viešbučių Maljorkoje rezervavimasBooking.com

Maljorka – lietuvių rojus. Ne tik todėl, kad visada šviečia saulė ir galima džiaugtis nuostabiais paplūdimiais, tačiau ir dėl lankytinų objektų gausos. Net ir pat mažiausias ir paprasčiausias miestelis iš savęs yra unikalus lankytinas objektas sulaukiantis žmonių iš viso pasaulio.

 

This entry was posted in Lankytinos vietos and tagged , . Bookmark the permalink.