Kosta Brava

Katalonija yra fantastiškas regionas, kuriame yra nuostabi vieta – Kosta Brava. Jeigu galvojate, kad šis regionas mažai kuo skirsis nuo likusios Ispanijos, tad nesate tikras, ar verta jį lankyti – norime Jums padėti persigalvoti. Katalonija skiriasi nuo likusios Ispanijos tiek savo kultūra, tiek žmonėmis, net maistu, tad čia lankydamiesi išvysite visiškai kitą gyvenimą.

Kosta Brava yra regionas šiaurės rytuose. Išvertus iš katalonų kalbos tai reiškia “pakrantė”. Skamba lyg atostogų rojus? Žiūrime toliau.

Nedideli jaukūs Kosta Bravos paplūdimiai

Nedideli jaukūs Kosta Bravos paplūdimiai

Kalnai – populiariausia vieta Kosta Bravoje

Nuostabieji Kosta Brava kalnai traukia ne tik dėmesiu, tačiau ir pramogomis. Nieko keisto, kad pasivaikščiojimą po kalnus renkasi ne tik aktyvių pramogų, tačiau ir kiek pasyvesni turistai.

Bene labiausiai lankomas kalnas – Monserat kalnas ant kurio viršaus stūkso fantastiško grožio vienuolynas. Kalnas išsiskiria tuo, kad stiebiasi aukštyn vertikaliai. Atrodo, kad lipant galima pasiekti dangų.

Kalno viršūnėje yra minėtas nuostabus vienuolynas į kurį keliauja ne tik piligrimai, tačiau ir savęs ieškantys žmonės. Vienuolyne stovi išskirtinė juodos spalvos Madonos skulptūra, kuri yra apipinta legendomis. Sakoma, kad ji išpildo norus.

Viešbučių Kosta Bravoje rezervavimasBooking.com

Kąsnelis kultūros

Jeigu gamta jau pasigrožėjote – laikas keliauti atsikąsti kultūros. Vienas labiausiai rekomenduojamų taškų – Salvadoro Dali muziejus, kurį atrasite Figareso miestelyje. Tiesa, patekti į muziejų bus galima tik susimokėjus 12 eurų mokestį. Studentai ir moksleiviai išsisuks kiek pigiau, kadangi jiems taikomos nuolaidos.

Visgi, dėl išskirtinių menininko darbų dažniausiai čia nuolatos yra gyva eilė, tad norint patekti į vidų – teks apsišarvuoti kantrybe.

Kaip ir išduoda muziejaus pavadinimas – jame didžioji dalis eksponatų yra susiję su Dali gyvenimu. Taip pat eksponuojama labai didelė dalis skirtingų laikotarpių Dali darbų bei eskizų.

Kosta Brava

Pilys ir dvarai – tai, ką būtina pamatyti Kosta Bravoje

Automobilio nuoma Kosta Bravoje

 

Gamtos stebuklų apsuptyje

Kosta Brava stebina savo nuostabia gamta. Nieko keisto, kad didžiausią dalį laiko turistai ir praleidžia keliaudami po regioną. Rekomenduojame išsinuomoti mašiną ir su ja aplankyti kuo daugiau miestelių bei apylinkių.

  • Senoviniai dvarai yra auksas, kuriuo privalote mėgautis. Jų tiek daug, kad visų aplankyti nepavyks. Visgi, kuo daugiau – tuo geriau suprasite Kostą Bravą. Nemaža dalis dvarų šiuo metu yra paversti restoranais, tad valgydami paprasčiausius blynus jausitės tarsi grįžę į viduramžius. Nuostabu.
  • Žirona – miestelis su labai vaizdingu senamiesčiu. Miestelis taip pat įsikūręs pakrantėje, tad traukia vandens pramogų mylėtojus. Senamiesčio siauros vingiuotos gatvelės atrodo nuostabiai.
  • Pakrantės uolos labai didelės ir galingos, tad sukelia menkumo jausmą. Tiesa, jos gali būti slidžios, tad atsargiai vaikščiokite, neikite kur yra uždrausta.

Kosta Bravos gamta taip pat verta dėmesio

Kosta Bravos gamta taip pat verta dėmesio

Paplūdimiai – svajonių atostogoms

Kosta Brava turi daugiau nei 200 puikiai prižiūrėtų paplūdimių, kurie gali būti fantastiška vieta poilsiui. Pakrantės sutvarkytos taip, kad žmonės jose galėtų smagiai ilsėtis ir nesukti galvos dėl aptarnavimo. Viskas vietoje.

  • La Cala Montjoi – nuostabi vieta tiems, kurie norėtų pamatyti kaip atrodo rojus. Ilgas paplūdimys yra puikiai sutvarkytas, greta įrengtas nardymo centras, vietos kempingams.
  • Casa Sa Tuna  pasižymi itin skaidriu vandeniu, kuris leidžia puikiai matyti po vandeniu. Nardykite ir atraskite vandens gamtos grožį.
  • Playa Aigua Xelida – egzotinė įlanka, kuris traukia nuotykių mėgėjus. Pasiekti į paplūūdimį galima tik pėsčiomis arba laivu, kadangi jis yra apsuptas pušų.
  • Beach Port Bo – nedidelis, tačiau labai jaukus paplūdimys su nuostabia gamta ir visada Jums padėti pasiruošusiai žmonėmis.

Visi pabuvoję Kosta Bravoje sutinka, kad šį regioną galima vadinti rojumi, kuris alsuoja nuostabiausias akimirkas. Jeigu ieškoti tobulos vietos atostogoms – pagalvokite apie Kostą Bravą.

Video: kur kalnai sutinka Viduržemio jūrą

Kosta Bravos žemėlapis