Automobilio nuoma Maljorkoje

Maljorka – saulės bei šilumos karalystė, kurioje smagu ne tik pasideginti paplūdimyje, bet ir šiek tiek pakeliauti. Lankytinų vietų šioje didžiausioje Ispanijos saloje taip pat yra ganėtinai įdomių, kartais net atimančių amą ar priversiančių pasijausti tarsi būtumėte pasiekę pasaulio kraštą. Be visa ko teritorija dėkinga norintiems išsinuomoti asmeninę transporto priemonę.

Automobilio nuoma Maljorkoje yra įprastas keliavimo po salą būdas daugeliui turistų. Norėdami greitai pamatyti kuo daugiau salos, tokiu pasirinkimu tikrai nepasigailėsite. O užsisakyti automobilį Rentalcars automobilių nuomos platformoje internetu galima paprastai ir aiškiai, dar būnant namuose ir tik planuojant savo kelionę.

Automobilio nuoma Maljorkoje

Kelių kokybe Maljorkoje skųstis tikrai neteks. Saloje vyrauja nors ir ne plačių, bet kokybiškų asfaltuotų kelių tinklas. Nors gali pasitaikyti ir neilgų, vingiuotų žvyro atkarpų (ypač bandant pasiekti iškyšulius ar kitas atokesnes vietas, tad turėkite tai omenyje prieš planuojantis ekskursijos maršrutą). Kainos atžvilgiu automobilio nuoma irgi geras pasirinkimas, su kaupu atsipirksiantis patogumo jausmu, galimybe planuotis laiką, maršrutus taip, kaip jums patinka, o ne derintis prie autobusų tvarkaraščių.

Maljorkoje esama ne vieno nuomos punkto, tad kiekvienas išsirinks savo poreikius atitankantį paslaugų komplektą. Geriausia tą daryti internetu dar būnant namuose. Neskubant, atidžiai pasigilinant į nuomos sąlygas ir išsirenkant labiausiai patinkantį automobilį. Kita vertus, vietiniuose automobilių nuomos įmonėse galite tikėtis lankstesnių sąlygų, tad jeigu mėgstate derėtis, galite automobilio ieškoti jau atvykę į salą. Bet kokiu atveju su savimi turėkite tokius dokumentus kaip pasas bei vairuotojo pažymėjimas. Į bendrą automobilio nuomos sumą dažniausiai jau būna įskaičiuotas draudimas, netenka nerimauti dėl užslėptų mokesčių, papildomų sąlygų. Gausite visą reikiamą informaciją ir atsakymus bet kuriuo paros metu, rinksitės iš skirtingų klasių, modelių automobilių, taigi beliks sėsti ir važiuoti.

Tačiau ne ką svarbesnis momentas yra tikslus norimų pamatyti objektų sąrašas padėsiantis sutaupyti laiko aplankant žymiausius salos taškus rekomenduotinus kiekvienam turistui.

Pradėkime nuo sostinės-Palma, kurioje išvysite nepakartojamą La Seu katedrą. Pastaroji pakeri ne tik įstabia išore, bet ir jaukia atmosfera viduje, leidžiančia visiškai atsipalaiduoti, pajusti vidinę ramybę, užsimiršti apie rūpesčius.

Užsukite ir į muziejus, lankytojams pasakojančius visą Maljorkos istorinę praeitį, pasivaiksčiokite žalumos niekada nestingančiuose parkuose, galiausiai įsijauskite į vietinių sostinės gyventojų kasdienybę apgaubtą teigiamų emocijų, šypsenų, draugiško kiekvieno svečio sutikimo.

Negalite likti nepamatę ir Alkudijos senamiesčio. Visą jo teritoriją juosia senovinė siena bei bokštai, centre didingai stūkso bažnyčia, kiek tolėliau kadaise minias sutraukdavusio romėnų teatro pamatai. Bevaikštinėdami gatvelėmis aptiksite unikaliais rankų darbo atributais prekiaujančias krautuvėles, kavinukes ir restoranus siūlančius paskanauti tradicinių patiekalų ar tiesiog išgerti kavos stebint lauke zujančius praeivius.

Maljorka

Santueli tvirtovė atliko itin svarbią gynybinę funkciją, bet pasikeitus savininkams, pastaroji tapo vienu tyškiausiu romos laikų simboliu visoje Maljorkoje. Dabar čia galima pamatyti tai , kas dar išlikę iki mūsų dienų( atsilaikiusius prieš amžius griuvėsius), o po pažintinės dalies skirti kelias minutes pasigrožėjimui išties puikiomis panoramomis atsiveriančiomis nuo kalvos.

Stabtėlkite ir ties Deia kaimeliu. Gyventojų čia nėra daug, bet būtent todėl tai ideali stotelė visiems ištroškusiems ramybės, susiliejimo su gamta. Tvarkingos alyvmedžių eilutės, klasikiniai žvejų namukai ir vietos pažiba- Cala Deia paplūdimys, visiems norintiems pasimėgauti saulės vonių teikiamais malonumais.

Nenusivilsite pasirinkę Soller miestą kvepiantį apelsinais ir vyliojantį itin maloniu sutikimu. Savito stiliaus gatvės spinduliuojančios romantika, žavinčios architektūriniu paveldu, taip nuostabiai papildytos citrinmedžių, gėlynų kompozicijomis tikras džiaugsmas akims, o kur dar daili bažnyčia, kopimas į Tramuntana kalnus.

Gamtos dvelksmas pasitiks Soller botanikos sodo lankytojus. Jame aptiksite pačias rečiausias augalų rūšis, ekologinį vaismedžių sodelį, net vaistažolių plotelius kutenančius nosį vienas už kitą gaivesniais aromatais.

Įdomu pavaikštinėti ir po kaktusų sodą. Milžiniškus plotus užimantis sodas savyje talpina per 1600 veislių kaktusų, dirbtinį ežerą, alyvmedžius bei gausybę kitų gėrybių.

Mėgstantiems ekstremalius nuotykius vertėtų pasidomėti garsiausiais Maljorkos urvais. Pp žeme esama tikro lobio, kaip antai tyvuliuojantis ežeras, didžiulių stalaktitų ir stalagmintų eilės, kiti natūraliai susiformavę gamtos stebuklai.

Šiek tiek po praeitį pakeliausite būdami La Granja dvare. Savo akimis įvertinsite salių, valgomųjų, miegamųjų dydžius, prabangų interjerą, senovinių baldų grožį. Lauke pavaikštinėsite įspūdingame sode su fontanais, gyvūnija, pasiklausysite paukščių giesmių, paragausite gardaus figų pyrago, sūrio.

Valdemosa– kitas turintis kuo pasigirti Maljorkos miestas išsiskiriantis Tramuntana kalnų apsuptimi, išpuoselėta aplinka, šimtmečius skaičiuojančiais pastatų kompleksais bei tryliktame amžiuje iškilusiu vienuolynu su šiuolaikinio meno muziejaus eksponatais viduje.

Viešbučių Maljorkoje rezervavimasBooking.com

Besidomintiems istoriniais užkulisiais derėtų neprasilenkti su kadaise egzistavusio romėnų miesto vadinto Polentija griuvėsiais. Be jokių kliūčių apžiūrėsite teatro, forumo, gyvenamųjų plotų erdves, o šiame regione kasinėjimų metu atrastus daiktus išvysite Alkudijos miesto muziejuje.

Pabaigai siūlome išbandyti pramogų parkų siūlomas atrakcijas. Vandens parkas, margaspalvis akvariumas, ilgiausi nusileidimo į baseiną tuneliai labia tiks tiems, kam įprastas pasibraidymas jūroje per daug nuobodus, bet vanduo neatsiejamas nuo tobulų atostogų šiltuose kraštuose.

This entry was posted in Įdomybės and tagged , . Bookmark the permalink.