Gran Kanarija

Gran Kanarija – trečia pagal dydį sala, kuri priklauso Ispanijai. Visa sala yra suskirstyta mini regionais, kurie skiriasi ne tik savo kultūra, tačiau taip pat ir klimatu. Būtent todėl prieš keliaudami pasidomėkite, koks oras vyrauja kiekvienoje iš jų. Ši sala nedidelė, tačiau savyje geba talpinti labai daug: nuo gražiausių paplūdimių iki įspūdingų kopų, kurių nė iš tolo negalima lyginti su mūsų pasididžiavimu Nida. Nesvarbu, kuriuo metų laiku nuspręstumėte aplankyti šią vietovę. Svarbiausia yra tai, kad ji visada sugebės jums parodyti tai, kas užgniaužtų kvapą.

Gran Kanarija

Gran Kanarijoje yra labai daug vietų, kurias rekomenduojama aplankyti tiems, kurie yra išsiilgę nuostabios gamtos grožio. Viena iš vietovių – Palmitos parkas. Ši vietovė bene didžiausia ir informatyviausia vieta gebanti supažindinti turistus su plačiu gyvūnijos pasirinkimu. Parke galima pamatyti tiek įspūdingiausius augalus, tiek vandens gyventojus, net paukščius, kurie ištreniruoti neskristi toli nuo parko. Tiesiog gyvas kampelis, kuris nepalieka abejingų. Šis parkas yra atviras turistams kiaurus metus, kadangi pietinėje dalyje esanti vietovė pasižymi sausu ir šiltu klimatu.

Viešbučių Gran Kanarijoje rezervavimasBooking.com

Mundo aborigenų kaimelis – nuostabi vieta-rekonstrukcija, kuri sukurta taip, kad primintų anksčiau gyvenusių vietinių kasdienybę. Nuo architektūrinių namelių, kurie žavi savo paprastumu iki kasdieninių patiekalų bei pramogų – viską galima pamatyti vienoje vietoje. Kaimelio tikslas yra atkurti tais laikais gyvenusių asmenų kasdienybę, kuri kupina burtų ir magijos. Tai tarsi grįžimas atgal į praeitį, kuris pasakoja, kaip gyveno Gran Kanarijos gyventojai.

Ieškai pigiausių kelionių į Gran Kanariją?

Gran Kanarijoje rekomenduojama aplankyti ir kelis muziejus, kurie garsėja labai didelėmis kolekcijomis.

  1. Kanarų muziejus kviečia tuos, kuriems įdomi Gran Kanarijos salos istorija. Gal kiek primena anksčiau minėtą kaimelio siekį, tačiau šiuo atveju viskas pateikiama ne per veiksmus, o daiktus.
  2. Kristupo Kolumbo muziejus yra įrengtas jo namuose. Teigiama, kad XV amžiuje keliaudama pro šias salas jis apsistojo vietovėje, kur šiuo metu įrengtas jam muziejus. Namo viduje galima rasti galeriją, kurioje vaizduojamas Kolumbo gyvenimas ir atradimai.
  3. Sakralinio meno muziejus labiausiai traukia religijos išpažinėjus, kadangi jame eksponuojami būtent religinio kulto daiktai: paveikslai, skulptūros ir t.t.
  4. Mokslo ir technologijos muziejus galbūt nėra kažkas tokio, ką galvojote atrasiantys Gran Kanarijoje, tačiau išties variantas egzistuoja. Jame rekomenduojame apsilankyti ne tik tiems, kurie labai domisi inovacijomis. Net ir paprasčiausiam žmogui naudinga sužinoti, kur link juda pasaulis.

Ypač daug dėmesio pritraukiantis yra Sioux teminis parkas. Jame stengiamasi atvaizduoti vakarų pasaulio kaubojišką gyvenimą. Vėlgi nuo kasdienybės iki pastatų ir vaidybinių situacijų, kurios jums padės įsitraukti į vietinį gyvenimą. Parkas atviras beveik visus metus, o jame gyvenantys aktoriai yra… tikri gyventojai. Pabendravus su indėnais gebėsite atrasti labai daug naujų potyrių, tad būtinai rekomenduojama apsilankyti šiame parke.

Gran Kanarija

Asmenims, kurie nori turėti artimesnį kontaktą su vandeniu – siūlome apsilankyti vandens pramogas siūlančiose vietose. Dažniausiai pasiūlymai labai modernūs ir primena variantus kitose Kanarų salose. Tuo pačiu verta susipažinti ir su Antikinę vertę turinčia vieta – La Isleta kvartalą. Tai vietovė, kurioje gyvena tradicijas puoselėjantys žvejai. Tiesa, pats miestelis labai žavi dėl mažų ir jaukių gatvelių, kurios nukelia atgal laiku į pirmuosius demokratijos potėpius. Iš greta esančio uosto galima patekti į kitas Kanarų salyno salas, kurias vienija klimatas, tačiau skiria kultūra ir gamtos grožis.

Gran Kanarija – puiki vieta maloniai papoilsiauti. Nesvarbu, koks oras pas jus už lango – ši sala kviečia saulėtai praleisti laiką ištisus metus.

Gran Kanarijos žemėlapis

Orai Gran Kanarijoje

Gran Kanarijoje nėra taip karšta, kaip Tenerifės ar Lanzarotės salose. Vasarą aukščiausia temperatūra vidutiniškai būna 22 -24 laipsniai (kas yra pora laipsnių daugiau nei Lietuvoje), naktimis nukrenta iki 13 – 16 laipsnių.Orai Gran Kanarijoje

Žiemą oras gali sušilti iki 20 – 21 laipsnio, naktimis atvėsti iki 15 laipsnių šilumos. Tad ši sala labiau tinka atostogoms vasaros sezonu, kitaip negu kitos Kanarų salos.

Lietaus Gran Kanarijoje būna nedaug, pavyzdžiui, gruodį – lietingiausią mėnesį, būna vos 5 lietingos dienos, tad lietus neturėtų sukelti problemų atostogaujant šioje saloje.

Vandens temperatūra aplink salą svyruoja nedaug. Nuo 20 laipsnių žiemą iki 24 laipsnių vasarą, ta maudytis jūroje galima ištisus metus!

Automobilio nuoma Gran Kanarijoje

 

Pigiausiai ir populiariausi viešbučiai Gran Kanarijoje

RK Bora Bora The Hotel. Jis yra pagrindiniame salos mieste – Las Palme. Viešbutyje, įsikūrusiame vos už 600 metrų nuo paplūdimio rasite stogo terasas, modernius kambarius su plačiaekraniais televizoriais ir galėsite pasinaudoti nemokamu Wi-fi. Kiekviename kambaryje rasite ventiliatorių, nemokama geriamą vandenį buteliuose bei tualetinius reikmenis. Netoli viešbučio netrūksta barų, restoranų, taip pat ir prekybos centrų. Iki oro uosto – 30 minučių kelio automobiliu. Viešbučio darbuotojai visuomet pasirengę jums atsakyti į rūpimus klausimus apie salą ir rekomenduoti pramogas. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

RK Bora Bora

Hotel Blanca Paloma. Viešbutis yra Las Palme,  tik už 150 metrų nuo paplūdimio. Šviesiuose kambariuose rasite televizorius ir vonios kambarius. Viešbutis siūlo ir mokamas paslaugas: skalbyklos, automobilių nuomos, taip pat ir kelionių biuro paslaugas. Administracija jus aptarnaus visą parą. Netoli yra gana daug restoranų, kavinių, kur galima atsigaivinti ar pavalgyti. Pagrindinis viešbučio pliusas yra jo vieta, iš kurios yra patogu pasiekti populiariausias turistų pramogas. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Blanca Paloma

Falow. Įsikūręs Las Palmo centre šis viešbutis yra tik už 100 metrų nuo paplūdimio. Kambariuose rasite drabužių spintas ir higienos priemones, kai kuriuose kambariuose yra ir vonios kambariai su dušais. Visuose numeriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Hostelyje yra virtuvė ir terasa. Artimiausi barai, kavinės, klubai – tik už 10 minučių kelio pėsčiomis. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Falow

Alcaravaneras Hostel. Šie svečių namai yra Gran Kanarijos Las Palme, vos už 50 metrų nuo paplūdimio. Kambariai čia gana paprasti, juose veikia nemokamas belaidis internetas. Didelis hostelio pliusas tas, jog aplink gausu barų, kavinių, klubų ir parduotuvių, Jei norite pramogų, hostelio darbuotojai gali surengti plaukiojimo banglente ir nardymo pamokas. Iki oro uosto  – 25 minutės važiavimo. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Alcaravaneras

Alsol Roca Verde. Šie apartamentai yra už 50 metrų nuo artimiausio paplūdimio, Playa de Ingles mieste pietinėje salos dalyje. Tačiau galima maudytis ir viešbučiui priklausančiame lauko baseine. Be to, viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, yra lauko terasa ir restoranas. Kambariai yra erdvūs turi ir virtuvėles. Administracijoje galite susitarti dėl dviračio ar automobilio nuomos. Šalia yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Aplink gausu parduotuvių, barų ir restoranų. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Alsol Roca Verde

Viešbučių Gran Kanarijoje rezervavimasBooking.com

Ieškai pigiausių kelionių į Gran Kanariją?