Automobilio nuoma Tenerifėje

Puikus būdas pažinti Tenerifę kitaip – nuomotis asmeninę transporto priemonę. Tai ypač aktualu tiems, kurie nemėgsta naudotis viešuoju transportu, greitai pavargsta keliaudami pėsčiomis, galiausiai vertina komfortą ir privatumą. Be visa ko, automobilis suteikia visišką laisvę, savarankiškumą, galimybę sustoti prie bet kurios jums patikusios vietos ar tiesiog pamatyti daug daugiau įdomių objektų nė neišlipant iš salono. O ir keliais skųstis tikrai neteks, mat pastarieji Tenerifėje yra itin geros kokybės, nekankina chaotiškas eismas, nuolatiniai kamsčiai, chuliganiškas kitų vairuotojų elgesys. Degalų kainos taip pat stipriai nepaveiks piniginės turinio, taigi viskas idealiai pritaikyta tokiam salos apkeliavimo būdui.

Automobilio nuoma Tenerifėje

Jei jau galutinai apsisprendėte rinktis automobilio nuomos paslaugą, būkite gudresni ir rezervuokite norimą modelį likus bent kelioms dienoms iki skrydžio. Populiariausia automobilių nuomos platforma – Rentalcars siūlo savo paslaugas ir šioje Tenerifės saloje. Automobilio nuoma internetu leidžia sutaupyti laiko, išvengti didesnių mokesčių ir iš anksto tiksliai žinoti visas nuomos sąlygas.

Automobilio nuomos išlaidos ganėtinai palankios net turistams su mažu biudžetu, tarkime parai išleistumėte vos iki dvidešimties eurų  (į kainą įskaičiuotas ir draudimas, saugos kėdutės mažiesiems, kitos asmens vairuosiančio automobilį registracija). Nėra nuvažiuoto atstumo apribojimų, netikėtai atsirandančių, anksčiau nenumatytų mokesčių, neprašoma papildomos priemokos už rezervacijos pakeitimą. Su savimi turėkite asmens dokumentą, paisykite saugaus greičio (mieste iki 50 km per val, užmiestyje iki 90 km per val, magistralėje 110 km per val). Palikę automobilį skiriamuoju mėlynu ženklu pažymėtose aikštelėse, nepamirškite susimokėti. Už transporto priemonę atsakingas asmuo privalo turėti bent vienerių metų vairavimo patirtį, būti ne jaunesnis nei 21 metai.

Galiausiai reiktų išskirti ir keletą pačių lankomiausių Tenerifės taškų, kuriuose pabūvoti tiesiog privalu.

Ko gero daugiausiai laurų atitenka nacionaliniam Teidės parkui. Pagrindinė šio parko ypatybė- aukščiausia visoje Ispanijoje viršukalnė, priklausanti gigantiškajam Teidės ugnikalniui, negana to, šalimais stūkso ir dar vienas ne ką mažiau įspūdingas Piko Viechos ugnikalnis, tad pasigrožėti tikrai yra kuo. Dėl savo istorinės ir gamtinės reikšmės, Teidės parkas net įtrauktas į Unesco saugotinų objektų sąrašą. Nepaprastai dailūs horizontai papildyti spalvotomis uolomis, dykumų plotais, sustingusios lavos motyvais išties neeilinis reginys. Dar gražesni vaizdai jus pasitiks pavasarį, kada pražysta galybė skirtingų rūšių gėlių, sužaliuoja įvairiausi augalai.
Teidės ugnikalnis

Aplankykite ir Los Gigantes miestelį. Išsinuomoję jachtą galėsite pasidairyti po aplinkinius kraštovaizdžius bei pribloškančio dydžio uolas iškilusias net į 800 metrų aukštį.

Aktyvaus poilsio megėjams turėtų patikti ekskursija po Masca tarpeklį. Per bemaž šešias valandas truksiantį maršrutą pasieksite pačią jūrą, kartu galėsite apžvelgti itin žavingą, natūraliai gamtos suformuotą reljefą, pakvėpuoti tyru oru ir pajusti visišką susiliejimą su šiais nuostabiais kraštais.

Daugiau gyvybės ir šurmulio atrasite nuvykę į Santa Kruzą– Tenerifės širdį. Čia dėmesį patrauks išraiškingi, burės formos koncertų rūmai, į tikrą pietietiškų linksmybių sūkūrį įtrauks kasmetinis karnavalas, o atsipūsti ir jaukiai praleisti popietę kvies vietos kavinukės.

Išsiilgusiems ramybės bei nostalgiškos idilės, rekomenduotume patraukti link San Andres kaimelio. Didžioji dalis vietinių dar nepamiršo itin gilių žvejybos amato tradicijų, o nedidukės gatvelės, kuklūs nameliai tebekuria paslaptingumu alsuojančią atmosferą. Norintiems pasimėgauti saulę, pasivaiksčioti pakrante tiktų vietos pažiba- Las Teresitas paplūdimys.

Viešbučių Tenerifėje rezervavimasBooking.com

Lago Martianez baseinų kompleksas, viena smagiausių atrakcijų visai šeimai. Skaidrus Atlanto vandenyno vanduo , gigantiškas fontanas, nuolatos žaliuojantis sodas ar net sala su kazino kompleksu bei išskirtinį meniu siūlančiu restoranu primena mažytį rojų žemėje.

Kita, pačius ryškiausius prisiminimus dovanosianti stotelė- Loro Parque. Šiame zoo parke pagrindinis dėmesys atitenka sparnuočių įvairovei (pingvinų, flamingų, papūgų šeimynos) išties pakeri savo spalvų spektru, nors mielai prieš nukreiptą objektyvą pozuoja ir linksmosios bezdžionėlės, atsipalaiduoti kviečia harmoningai plaukiojančių akvariumuose žuvų būriai. Taip pat specialūs šou pasirodymai jūsų lauks ir delfinariume tad turiningai praleista diena tiesiog garantuota.

This entry was posted in Įdomybės and tagged , , . Bookmark the permalink.