Tenerifė – lankytinos vietos

Tenerifė – Ispanijoje esanti sala, kuri labiausiai traukia nuostabia gamta, kaitria saule ir nuolatos besišypsančiais žmonėmis. Tai puiki vieta atostogoms. Jeigu norite neišdildomų įspūdžių – rinkitės šią salą, kuri puikiai tinka tiek aktyvų laisvailaikį mėgstantiems, kiek ramiau atostogas įsivaizduojantiems asmenims.

Viešbučių Tenerifėje rezervavimasBooking.com

Tenerifė labiausiai žavi savo gamta, tad planuodami maršrutą daugelis žmonių labiausiai orientuojasi į gamtos stebuklus. Sprendimas geras, kadangi būtent natūralūs gamtos sukurti objektai ir yra pats didžiausias traukos objektas. Tad labai trumpai apie juos, kad pamatytumėte, kokius objektus yra būtina aplankyti.

Tenerifės paplūdimiai

Neįprasti Tenerifės paplūdimiai

Teidės ugnikalnis

Ugnikalniai lietuvius labai žavi, kadangi savo šalyje neturime šių gamtos stebuklų. Tai yra tikroji Tenerifės vizitinė kortelė, kuri traukia turistus norinčius pamatyti gamtos didybę. Pats ugnikalnio viršus yra 3,5 km aukštyje ir jį pasiekti galima specialiu keltuvu. Taigi, būtina. Nors keltuvo paslaugos yra mokamos, tačiau žmonės tikina, kad išbandyti šią galimybę yra paprasčiausiai būtina.  Nuo ugnikalnio viršaus galima akimis apžvelgti visą Kanarų salyną. Nuostabi gamta tikrai atims žadą.

Pragaro tarpeklis

Nors pavadinimas gali kiek gąsdinti, tačiau apsilankyti šioje vietoje tikrai yra būtina.  Tai dar vienas gamtos stebuklas, kuris išliko tūkstančius metų visiškai nepakitęs. Tarpeklio ilgis yra beveik 6 km, tai vien tai sukelia didybės jausmą. Per kelias valandas praeisite visą maršrutą. Nors jis yra sudėtingas, kadangi tenka eiti labai siaurais keliukais, tačiau tikrai verta. Paskirkite šiai pramogai visą dieną ir ji paliks nuostabius įspūdžius.

Teidės ugnikalnis

Takas į Teidės ugnikalnį

Anagos kalnai

Dar vienas gamtos stebuklas, kuris laukia turistų dėmesio. Ką čia veikti? Paprasčiausiai grožėtis, kadangi kalnų didybė atims žadą. Per kalnus galima eiti miškingomis kalvelėmis, siaurais takeliais, tad tai tikras žygis, kuriam taip pat verta paskirti visą dieną. Kadangi trasa nėra labai paprasta, naudinga susidaryti maršrutą, kuriuo eisite ir reguliariai daryti pertraukas, kad paskui liktų jėgų grįžimui. Eidami susidursite su mini kaimeliais ir vienkiemiais. Anksčiau juose gyveno daug žmonių. Šiuo metu likę tik tie, kurie atsidavę savo namams.

Loro parkas

Tai zoologijos sodas, kuriame galite susipažinti su labai įvairiomis gyvūnų rūšimis. Žinoma, gyvūnų narvus taip pat puošia labai graži ir išskirtinė flora, tad tai suteikia daugiau jaukumo, tuo pačiu labai džiugina ne tik regą, tačiau taip pat ir uoslės receptorius. 2014 metais šis zoo sodas buvo išrinktas kaip pats geriausias sodas visoje Europoje. Tai labai daug pasako apie vietą, kurią verta aplankyti. Zoo sodas labai didelis, tad norint jį visą apžiūrėti teks skirti nemažai laiko.

Tenerifės kalnai

Tenerifėje kalnų netrūksta

Botanikos sodas

Kai jau susipažinote su gyvūnais, laikas kiek geriau pažinti ir augalus. Čia eksponuojami ne tik Ispanijos augalai, tačiau nemaža jų dalis yra atvežti iš pačių tolimiausių pasaulio kampelių. Pradedant Afrikos žemynu ir baigiant Azijos, kur veši augalai labai neįprasti europiečio akiai.

Siamo vandens parkas

Ispanija yra ta vieta, kurioje bene daugiausia vandens parkų lyginant su kitomis Europos šalimis. Paprasčiausiai, pasirinkimas labai platus ir tai suteikia galimybę kiekvienam rasti tokias pramogas, kurios labiausiai tinka. Siamo vandens parkas atidarytas dar 2008 metais, taigi ne vienerius metus skaičiuoja savo sėkmingą veiklą ir kiekvienais metais aptarnauja šimtus tūkstančių žmonių. Vietoje taip pat galite susipažinti su skaniausiais patiekalais ir paragauti skaniausių gėrimų.

Automobilio nuoma Tenerifėje

Tenerifė pasiruošusi jus priimti, kad ir kokių pramogų norite. Žinoma, labiausiai  sala mėgstama dėl gamtos stebuklų, tačiau ir vandens parkai bei zoo sodai tikrai verti apsilankymo.

Video: ką veikti Tenerifėje

This entry was posted in Lankytinos vietos and tagged , , . Bookmark the permalink.