Automobilio nuoma Ispanijoje

Ispanija iš kitų Europos šalių išsiskiria ne tik amžina vasara, bet ir vietinių svetingumu, ilgam įsimenančiais virtuvės šedevrais, nuostabia atmosfera bei visa puokšte gražiausių kampelių su muziejais, architektūriniais perliukais, parkais, bulvarais, pramogų centrais. Kadangi visko tikrai daug, norint suspėti per ribotą laiką apžiūrėti žymiausias vietas, vertėtų pasirinkti patogų, labiausiai jūsų maršrutui pritaikytą keliavimo būdą.

Automobilio nuoma jau seniai daugeliui tapo neatsiejama kelionės dalimi. O automobilių rezervavimo sistema Rentalcars žinoma net ir tiems, kurie kelionėje niekada nesinuomojo. Patogus ir didelis pasirinkimas, aiški rezervavimo sistema, konkreti kainodara ir žinojimas, jog atskridus jūsų jau lauks internetu rezervuotas automobilis – viskas, ko reikia geroms atostogoms ant ratų.

Automobilio nuoma Ispanijoje

Asmeninio automobilio nuoma kelionėje tampa įprastu dalyku. Jei iki šiol buvote įbauginti gausybės mitų, raginame juos pamiršti. Net svečioje šalyje galite jaustis kaip vietinis jei tik pasikliausite ilgą patirtį transporto nuomoje turinčią įmone. Juk smagu, kai joks atstumas nėra kliūtis, o pats vairavimas nė kiek neišvargina.

Dar didesnis pliusas, kad vyrauja ypač palankus kainos ir kokybės balansas, o tai ir mažesni kelionės kaštai. Iškilus keblumams gausite visą reikiamą informaciją net keliomis kalbomis. Netaikomas kreditinių kortelių mokestis, nuomos sutartis aiški ir paprasta. Platus automobilių modelių spektras nuo itin kompaktiškų iki limuzino klasės. Keiskite rezervacijos datą be papildomų mokesčių, jauskitės saugūs, nes paslaugų pakete jau įrašytas draudimas. Nemokamai užregistruokite dar vieną vairuotoją.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad būtinasis amžius vairuosiančio žmogaus dažnai privalo siekti bent 21 metus, tad pasidomėkite konkrečiomis sąlygomis, nepamirškite pasiimti vairuotojo pažymėjimo, asmens dokumento.

O čia keli pasiūlymai turiningam laisvalaikiui Ispanijoje. Iškilumu garsėjanti Burgos katedra liaupsinama tikrai ne be reikalo. Tai puošnus, gigantiškas bei įvertintas pasaulinių organizacijų statinys galintis didžiuotis unikalia istorine svarba tiek pačiam Burgos miestui tiek ir visai šaliai.

Automobilio nuoma Ispanijoje

Turėdami automobilį galite pamatyti daug daugiau nei vieną miestą

Kita ne ką mažiau įspūdinga ir Barselonos katedra, žavinti savo gotikiniu stiliumi bei šone stūksančiomis koplyčiomis apsuptomis gracingų navų. Tokiame fone įsiamžinti išties vertėtų kiekvienam puikų foną medžiojančiam turistui.

Neprasilenkite su praeityje buvusiu itin svarbiu objektu – Santa Maria de Guadalupe vienuolynu. Kadaise didžiausiu iš visų Ispanijos vienuolynų buvęs, dabar pastarasis masina savo idealiai išsilaikiusiomis sienomis, jaukiu vidiniu kiemeliu dvelkiančiu amžių dvasia.

Sostinėje Madride išvysite neregėto didingumo Karališkuosius rūmus. Šiame pastate šiuo metu rengiamos aukščiausio lygio ceremonijos, priėmimai, kiti reikšmingi renginiai. Labiausiai pribloškia pačio pastato užimamas plotas, galintis varžytis su pačiais Bekingemo ar kitais žymiausias pasaulio rūmais.

Herkulio bokštas stiebiasi į dangų visus 55 metrus, o nuo kalvos viršūnės galima pasigrožėti vaiskiais horizontais besidriekiančiais prie pat jūros.

Automobilio nuoma Ibizoje

Ibiza

Vizcaya tiltas šiems laikams jau gan įprastas statinys, bet prieš gerą šimtmetį tai buvo stebuklas, kurio dėka susijungė du miestai. Dabar tiltas laikomas vienu iš seniausių, bei yra įtrauktas į Unesco pasaulinio paveldo sąrašą.

Nakties tamsa padeda atsiskleisti vienam gražiausių Madride – Neptūno fontanui. Ši, jūros valdovą vaizduojanti skulptūra vaizdžiai sukomponuota su delfinų, ruonių figūromis magija dvelkiančiais būtent prietemoje, kai pagrindiniu elementu tampa apšvietimas.

Museo de Bellas Artes išsiskiria savo spalvotu kupolu, o viduje tikrai nemenka kolekcija apimanti piešinius, graviūras, skulptūras, archeologinius radinius bei kitus dirbinius iš skirtingų epochų.

Praeitį įkūnijantis palikimas turbūt viena pagrindinių priežasčių kodėl Toledo mieste driekiasi smalsių turistų eilės. Ko gero kelių tūkstančių metų egzistavimo laikotarpį skaičiuojančioje vietovėje kitaip ir negalėtų būti. Bevaikštinėdami išvysite tokius perliukus  kaip amfiteatras, akvedukas, termos, miesto sienų fragmentai.

Automobilio nuoma Ispanijoje

Norintiems kaip reikiant pašėlti rekomenduojame nepatingėti sukarti šimto kilometrų nuo Barselonos, mat kelias tikrai atsipirks. O tai dėl šauniausio atrakcionų parko – Port Aventura. Visame parke esama net šešių skirtingų erdvių su vis kitomis, tik toje zonoje randamomis atrakcijomis. Margaspalvės pripučiamos dekoracijos, baseinai, kavinės neleis nuobodžiauti nė minutei.

Po tokių aktyvių linksmybių tikrai norėsis ramesnės popietės. Tam rinkitės žalumos kupiną Salou miesto parką. Grynas, pušų valomas oras, aromatingos gėlės, išpuoselėta aplinka, dirbtinio krioklio šniokštimas atpalaiduos ir kūną ir mintis. Tobulesnio atsisveikinimo su šiltąja Ispanija turbūt jau negali būti.

 

This entry was posted in Įdomybės and tagged , . Bookmark the permalink.