Automobilio nuoma Malagoje

Malaga – puiki kryptis kiekvienam saulės ir šilumos išsiilgusiam turistui. Čia palepins ne tik ko ne idealios klimato sąlygos, bet ir vietų, siūlančių turiningai praleisti laisvalaikį gausa. Žinoma, tiems, kas mėgsta svečioje šalyje išlikti nepriklausomais bei nepervargti keliaujant pėsčiomis geriausia išeitimi taptų automobilio nuoma.

Automobilio nuoma Malagoje

Tai pakankamai pigus ir patogus variantas norint pažinti šalį. Pasirinkite transporto priemonę labiausiai atitinkančią bendrą keleivių skaičių ar būsimo maršruto sąlygas (vietomis keliai gali būti vingiuoti, netolygūs, tad įvertinkite šiuos faktorius), nemokamai pakeiskite rezervacijos laiką arba ją atšaukite, gaukite papildomų nuolaidų, išskirtinių pasiūlymų padėsiančių sutaupyti. Su išnuomotu automobiliu gausite pilną paslaugų paketą (nuo draudimo iki visiškai neapriboti leistino nuvažiuoti atstumo), visą reikiamą informaciją apie lankytinus objektus, kitus būtinus žinoti dalykus viešint Malagoje. Su savimi nepamirškite pasiimti asmens dokumento, vairuotojo pažymėjimo, kreditinės kortelės.

Prieš kelionę svarbu kruopščiai susiplanuoti laiką, kad suspėtumėte pamatyti svarbiausius objektus bei neprarastumėte nė vienos minutės beieškant konkrečių vietų.

Labai rekomenduotume aplankyti dailiąją Malagos katedrą. Šis renesanso laikus primenantis statinių kompleksas tebeprojektuojamas iki šiol, tad kiekvieną kartą galima išvysti jau kažką naujo. Katedros viduje jus pasitiks penktojo arkivyskupo statula ir įspūdingo dydžio triaukštis altorius.

Ypač vertingas miestui paminklas – Malagos rotušė. Puošni išorė papildyti arkomis, kolonų elementais, sukuria išties prabangų įspūdį, o dar daugiau subtilios harmonijos prideda kompaktiškai sudėliotos žaliosios erdvės.

Neabejotinai įsiminti turėtų ir 14 amžių siekianti Gibralfaro pilis. Puikiai išsilaikiusios gynybinės sienos tebesaugo didingų viduramžių atmosferos dvelksmą, o iš teritorijos atsiveriantys horizontai tik dar labiau sustiprina susižavėjimą. Be visa ko nepaprastai gerą įkvėpti aplink augančiais pušynais, eukaliptais kvepiančio gaivaus oro.

Automobilio nuoma Malagoje

Malagos uostas

Bene lankomiausias objektas Malagoje – Alcazaba tvirtovė. Šiam architektūriniam stebuklui jau daugiau nei tūkstantis metų, o bendra išorė turi nemažai arabišką stilių primenančių detalių, kaip kad akmenukais išdėliotos grindys, arkos formos vartai ar durys. Visa aplinka spinduliuoja estetiškumu, elegancija tad akimirkai galima pasijausti tarsi vaikščiotumei rojuje, stebinančiame kiekviename žingsnyje.

Jaukumas nesvetimas ir Bonsai medelių muziejui, sukaupusiame itin gausią šių, gyvybės simboliu laikomų eksponatų kolekciją. Įmantriai atrodo ir tarpuose įrengti baseinėliai, tik papildantys bendrą sodo mozaiką nuostabiais gamtos vaizdiniais, leidžiančiais pajusti visišką ramybę, kviečiančiais atsigręžti į tai, kas tikra.

Meno gerbėjams vertėtų užsukti į Avenida del Mar bulvarą, kurį iliustruoja garsiojo Salvadoro Dali kurti šedevrai, o išalkusius maloniai kvies kavinės bei prašmatnūs restoranai.

Tikrųjų ispanų taip mėgiamų bulių kautynių dvasią pajusite atsidūrę Mijas Pueblo arenoje, kur taip pat rengiami ir pasirodymai su žirgais. Po šių atrakcijų dar galite apžiūrėti šalia veikiančio muziejaus parodas.

Malagos paplūdimys

Paplūdimys – visuomet geras pasirinkimas

Ganėtinai įdomi atrakcija ir Torcal de Anteguera parkas. Pastarajame stūkso išskirtinių formų uolos, suformuotos natūralių gamtos virsmų, o visų parko svečių patogumui įrengti specialūs pažintiniai takai.

Būtinai apsilankykite Pablo Picaso muziejuje su žymiausiais šio dailininko ranka nutapytais paveikslais bei pasigrožėkite unikalia pačio parko išore.

Štai Mergelės Marijos šventovė spinduliuoja išskirtinai šviesią atmosferą. Iš šalia esančios aikštelės stebėsite miesto panoramas visu savo grožiu atsiveriančias leidžiantis saulei.

Ekstremalių pojūčių nepristigs nutarusiems praleisti popietę Nerja urvuose. Viso šį urvų labirintą sudaro net keturi kilometrų kelias, dovanojantis didžiulius stalaktitų ir stalagmitų varveklius, rečiausius, niekur kitur nesutinkamus gyvūnijos pasaulio atstovus. Lyg to dar būtų negana esama informatyvaus  muziejaus vasaros viduryje rengiančio flamenko šou bei tradicinį ispanišką meniu siūlančio restorano.

Besidomintiems technologijomis patiks mokslo ir technologijų muziejuje. Čia išvysite moderniausius išradimus, planetariumą, observatoriją. Visiems norintiems suteikta proga atlikti įdomiausius eksperimentus bei savo kailiu patirti pažinimo džiaugsmą.

Automobilio nuoma Malagoje

Smagi atrakcija visai šeimai – Funny Beach teminis parkas. Sau tinkantį laisvalaikio praleidimo būdą atras kiekvienas. Batutai, minigolfas, kartingai, vandens motociklai, nusileidimo į baseinus takai ir dar daug visko jūsų tobuloms atostogoms.

Atsisveikinimui su Malaga rinkitės Fuente de Piedra ežerą garsų savo rožinių flamingų būriais. Apsilankę informaciniame centre sužinosite naujų faktų iš sparnuočių gyvenimo( mat tam pasitarnauja rezervate išdėstytos kameros, transliuojančios vaizdus realiu laiku per specialius ekranus. Vietinės virtuvės patiekalais vilioja ir restoranai, kavinės.

This entry was posted in Įdomybės and tagged , , . Bookmark the permalink.