Automobilio nuoma Barselonoje

Barseloną be didelių ginčų galėtume priskirti prie populiariausių Ispanijos miesto (po sostinės Madrido). Daugybė turistų kasmet čia suplūsta pasižiūrėti UNESCO organizacijos įvertintų architektūros šedevrų, modernizmo ikonomis laikomų ištaigingų pastatų, galiausiai pasilepinti kaitria saule ar paskanauti gardžiausių ispanų virtuvės patiekalų.

Išties, pamatyti tikrai yra ką, o susiplanavę brangų atostogų laiką būtent šiame taške tikrai nepasigailėsite nė akimirka. Jei esate iš tų keliautojų, kuriems patraukliausias ir priimtiniausias būdas pažinti svečius kraštus – nuomotis asmeninį automobilį, taip pat turėtumėte nudžiugti, mat tam sudarytos puikiausios sąlygos.

Automobilio nuoma Barselonoje

Kadangi kelių kokybė nekelia jokių rūpesčių riedėjimas automobiliu vienas malonumas. Kartu tai suteikia visišką laisvę planuojantis bendrą maršrutą, neturint savaitės ar kelių, o vos kelias dienas per kurias norisi pamatyti kuo daugiau ar tiesiog vertinant komfortą leidžiantį visiškai atsipalaiduoti.

Išsinuomokite automobilį ir nesijaudinkite dėl tokių dalykų kaip draudimas, ribotas kilometražas, ilgų sutarčių skaitymas, nežinia iš kur atsiradę mokesčiai. Gaukite visokeriopą pagalbą visą parą, kas garantuoja jog neliksite nepažystamame mieste visiškai vieni. Vos kelių mygtukų paspaudimu rezervuosite patikusią transporto priemonę, o išvydę kainą liksite maloniai nustebinti.

Automobilio nuoma Barselonoje

Spalvingoji Barselona

Bendrame paslaugų pakete rasite galimybę atšaukti ankstesnį užsakymą be papildomų išlaidų, būsite apdrausti nuo vagysčių ar eismo įvykių, nepermokėsite lyginant su kitomis pavėžėjimo paslaugų rūšimis.

Visgi reiktų žinoti, kad autostrados yra apmokestintos, tad pasidomėkite ar jūsų pasirinktas kelias turės tokių ruožų bei pasiruoškite iš anksto. Paisykite saugaus greičio( mieste iki 50km, autostradoje iki 120km). Mažiausieji keleiviai privalo būti vežami tam skirtose kėdutėse. Žinoma, nevartokite alkoholinių gėrimų, nes leistinų promilių skaičius itin griežtai apibrėžtas.

Taiga apžvelkime labiausiai vertus dėmesio Barselonos objektus. Vienas ryškiausiai įsimenantis statinys – Barselonos katedra. Pastarosios pamatai iškilo dar 1298 metais, todėl drąsiai galima šį architektūrinį stebuklą vadinti amžių klasika. Puošnus vidus, 93 metrus siekianti bokšto smailė bei visai nedaug atsiliekanti varpinė atrodo daugiau nei pribloškiančiai.

Būtinai pasižvalgykite po visą gotikinį kvartalą, kuriame stovi anksčiau aptarta katedra, mat išvysite ne tik senovinį romėnų miestą, bet ir ne vieną kitą išskirtinį pastatą.

Dabartinė Barselona geriausiai atpažįstama iš unikaliosios Sagrada Familia bažnyčios tebestatomos iki pat šiandienos. Ypač įdomiai suprojektuotas objektas nepaliks abejingų, o bažnyčios populiarumą įrodo ilgos laukiančių turistų eilės.

Regione netrūksta vienas už kitą originalesnių muziejų. Pavyzdžiui miesto istorijos muziejuje vaizdžiai pateikiančiame visą Barselonos gyvavimą lydinčius įvykius ir faktus, sužinosite daug naujos informacijos, o nepabūgę nusileisti į požemius, susipažinsite su fragmentais bylojančiais apie kadaise klestėjusį romėnų miestą.

Visa puokštė atrakcijų pasitiks užsukusius į Montijuic rajoną. Jame esančios pilies viduje veikia karo muziejus, kiek tolėliau įkurtas nacionalinis Katalonijos meno, archeologijos, etnografijos muziejai.

Meno gerbėjams derėtų užeiti į Pikaso muziejų, suteikiantį šansą žvilgtelėti į gausią šio šaliai svarbaus menininko darbų kolekcija.

Jūrų muziejus pakerės savo spalvų spektru, juk jame apgyvendintos daugiau nei 400 rūšių žuvys, augalai, kiti povandeninio pasaulio atstovai savo neregėtomis formomis pribloškiantys tiek vaikus tiek suaugusius.

Produktyvus laikas nusimato atsidūrusiems La Rambla gatvėje, kur visko tiek daug, kad atrodo apsisuks galva. Ištaigingieji Palau Guell rūmai, maisto turgus, suvenyrų krautuvėlės, kavinės, gatvėje rengiami muzikantų pasirodymai įtraukia į nesibaigiantį pramogų sūkurį.

Vakare akis pradžiugins stebuklingojo fontano grožis, dovanojantis nuostabius vandens purslų šokius idealiai derančius prie grojančios muzikos.

Neprasilenkite su tikra meno karalyste – Guell parku. Iš pažiūros viskas aplink gali pasirodyti gan chaotiška, bet vėliau pradedi mėgautis tokiais netradiciniais architektūros sprendimais. Išskirtiniai pastatai su ryškiaspalvėmis kolonomis, mozaikos, bene ilgiausias pasaulyje suoliukas ir tai toli gražu dar ne pabaiga. Būkite tikri, popietė čia prabėgs akimirksniu.

Automobilio nuoma Malagoje

Taip pat ką nuveikti rasite ir centriniame Barselonos parke, kuriame pirmiausiai į akis krenta žymių vietos menininkų skulptūros. Romantiškai vieną kitą valandą galima praleisti plaukiojant valtele po parke esantį ežerą. Šeimoms rekomenduojama aplankyti zoologijos sodą su 7500 gyvūnų, o kitame parko krašte apžiūrėsite triumfo arką pagyvinta fontanų, krioklių elementais.

This entry was posted in Įdomybės and tagged , , . Bookmark the permalink.