Automobilio nuoma Ibizoje

Ibiza daugeliui asocijuojasi su nesibaigiančiomis linksmybėmis, šėlionėmis iki paryčių, geriausiais naktiniais klubais ir itin karšta atmosfera. Taip, norint ištrūkti iš kasdienės rutinos ši sala ko gero būtų tam tinkamiausia vieta, bet juk toli gražu nevisi ieško tik nerūpestingų šėlionių. Tiems, kurie labiau vertina saulės vonių teikiamus malonumus, šiltutėlę jūrą irgi vertėtų pagalvoti apie lėktuvo bilietus kelionei į šį Ispanijos perliuku tituluojamą kampelį.

Automobilio nuoma Ibizoje

Vienas populiariausių būdų apkeliauti Ibizą – nuomotis asmeninę transporto priemonę. Patogumas ir visiška laisvė tiesiog garantuoti. Be visa ko planuositės laiką taip, kad spėtumėte pamatyti pačias unikaliausias salos vietas be nereikalingų sustojimų ar eismo spūsčių.

Keliaudami tokiu būdu galite išvysti visiškai netikėtų objektų neįtrauktų į bendrą maršrutą bei įsiamžinti praktiškai bet kur. O ir automobilių modelių pasirinkimas gan platus, tad prisitaikysite sau geriausią variantą, atsižvelgiant kiek žmonių eliaus kartu, galiausiai koks bendras atostogomoms skirtas biudžetas, vairavimo patirtis.

Atvykus į nuomos punktą pateikite galiojantį pasą bei vairuotojo pažymėjimą. Dažniausiai norinčiam išsinuomoti automobolį taikomas ir tam tikras amžiaus apribojimas tad pasidomėkite dar prie rezervavimą, kad išvengtumėte nesusipratimų. Sutartyje turėtų būti pateikta galutinė kaina su visu papildomų paslaugų paketu ir jums nebereikės jaudintis dėl žalos atlyginimo mokesčių nutikus eismui įvykiui. Taip pat būsite apdrausti vagystės atveju, galėsite neriboti savęs skaičiuojant nuriedėtą atstumą, atsisakyti ankstesnės rezervacijos, pakeisti jos datą ir visa tai visiškai nieko nekainuos.

Automobilio nuoma Ibizoje

Ibiza

Štai kelios stotelės turiningam laisvalaikiui.

Pradėsime nuo senamiesčio su akmenuotomis gatvelėmis ir nepaprastai didingais, senovės laikus primenenčiais statiniais. Vienas jų – Dalt Vila tvirtovė skaičiuojanti kelių tūkstantmečių istoriją. Jau iš toli pribloškianti savo išore, pastaroji dar įspūdingiau atrodo priėjus arčiau. Nemažai apie skirtingus Ibizos klestėjimo periodus sužinosite užsukę į čia pat veikiantį muziejų, vėliau apžiūrėsite dailias salos bažnyčias,pavaikštinėsite plačiose aikštėse, išvysite Portal de Ses Taules tiltą, pasimėgausite rinktiniu meniu prašmatniuose restoranuose.

Būtinai sustokite pasigrožėti miesto pažiba – Sant Rafel katedra bei Santo Domingo bažnyčia, kurios kupolai itin stilingai pagyvinti freskų motyvais.

Unikalia patirtimi taps vizitas Ibizos pilyje, besididžiuojančioje reikšmingu UNESCO pasaulinio paveldo statusu. Neabejotinai pajusite tikrą karališką atmosferą tiek vaikščiodami aplink iš lauko pusės tiek būdami vduje.

Įdomi popietė nusimato tiems, kas neprasilenks su piratų bokštais. Šie statiniai kadaise iškilo kaip apsauga nuo dažnai pasikartojančių, agresyviai nusiteikusių piratų antpuolių. Nors į vidų patekti nėra galimybės, visgi pasidaryti vieną kitą nuotrauką atminimui išties verta.

Daug naujų įspūdžių padovanos ekskursijos po žymiausius Ibizos urvus. Can Marca urve  abstulbsite ne tik nuo natūraliai gamtos suformuotų uolynų, bet ir puikiai pastaruosius papildančio šviesų žaismo. Cava de Ses Llegoste  pamatysite gigantišką akvariumą, kuriame apgyvendintos rečiausios ir dažniau sutinkamos žuvų, vėžiagyvių rūšys.

Nuostabūs panoraminiai vaizdai atsiveria nuo  Es Vedra uolos viršūnės. Maždaug 400 metrų į dangų besistiebiantis šedevras – idealus fonas nuotraukoms ar video medžiagai.

Sant Antoni miestas tarsi sustojęs filmo kadras apie rojų žemėje. Žydra jūra, platūs paplūdimiai, vakariniai muzikos šou, suvenyrų parduotuvės, barai subalansuoti visapusiškam poilsiui ar aktyviam vakarui.

Neeilinėmis saulės palydomis garsėjanti Ibiza puikiai tinka visiems romantikams. Įsitaisykite kurioje nors pakrantės kavinukėje ir mėgaukitės paskutiniais saulės spinduliais geros muzikos fone.

Nusiteikusiems pašėlioti nakčiai tiks savo dekoracijomis bei dydžiu garsėjantys naktiniai klubai. Vienas garsesnių – Privilege, kuriame neretai išvystumėte populiariausius pasaulio didžėjus.

Nepasigerėję flamenko tikrai negalėsite girtis, kad viešėjote Ibizoje. Šis šokis jau seniai tapęs visos Ispanijos vizitine kortele, tad jį sutiksite ko ne kiekvienoje kavinėje ar terasoje.

Automobilio nuoma Ibizoje

Jei visų šių atrakcijų jums nepakaks pratęsti vizitą saloje galite pasirinkę vandens sporto malonumus, kuriems Ibiza ypač palanki. Aguamar vandens pramogų parke sau tinkantį ir patinkantį užsiėmimą susiras visi. Vandens čiuožyklos, atrakcionai, baseinas, vingiuoti tuneliai dieną pavers tikru teigiamų emocijų uraganu.

Cesars vandens sporto centras – tikriems ekstremalams. Parasparniai, vandens dviračiai, kanojos, banglentės bei daug kitų pasiūlymų vietoje negalintiems nustygti turistams kaip reikiant išjudins ne tik kūną, o ir mintis. Pavargę jėgas atgausite bare, vidaus užkandinėje.

This entry was posted in Įdomybės and tagged , , . Bookmark the permalink.