Hosteliai Alikantėje

Hostel Ole. Šis hostelis įsikūręs tik 15 minučių kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Čia rasite žaidimų kambarį, barą, nemokamą belaidį internetą. Siūlomi garsui nepralaidūs numeriai su oro kondicionieriais, rakinamomis spintelėmis, skaitymo lempomis, bendrais vonios kambariais. Yra ir virtuvė, kur galima pasigaminti valgyti. Poilsio vietos – vidinis hostelio kiemas ir poilsio salonas, kur yra baras, futbolo stalas, muzikos instrumentai, knygos, stalo žaidimai. Hostelyje galite išsinuomoti dviratį, automobilį. Iki oro uosto – 9 kilometrai. Hostelio vertinimas – net 9.1/10! Nuotraukos ir užsakymas.

OleChameleon Hostel Alicante. Šiame hostelyje rasite stogo terasą su lauko baldais, nemokamą belaidį internetą, rakinamas spinteles. Vonios kambariai yra bendri, rankšluosčius galima išsinuomoti administracijoje. Oro kondicionierius ir šildytuvas kainuoja papildomai. Atsipalaiduoti galima poilsio kambaryje, o virtuvėje – pasigaminti valgyti. Galima užsisakyti pietus. Artimiausios parduotuvės, kavinės ir restoranai – vos už 5 minučių kelio pėsčiomis. Hostelis – už 600 metrų nuo Alikantės traukinių stoties ir 1.7 km nuo oro uosto. Iki paplūdimio – pusvalandis kelio pėsčiomis. Hostelio vertinimas – 8.5/10. Nuotraukos ir užsakymas

Chameleon

Hostel La Lonja. Šis hostelis gali pasigirti esąs įsikūręs Alikantės centre, visai netoli istorinio centrinio turgaus. Čia rasite oro kondicionierius, šildymo sistemas, vonios kambarius su voniomis arba dušais, nemokamą belaidį internetą. Valgomajame kasryt patiekiami lengvi pusryčiai, šviežios apelsinų sultys ar kava. Netoli hostelio – automobilių stovėjimo aikštelė. Už 50 metrų nuo hostelio – autobuso, vežančio į oro uostą stotelė. Hostelio vertinimas – 7.7/10. Nuotraukos ir užsakymas.

La Lonja

Pension Portugal. Šie svečių namai įsikūrę tik už 300 metrų nuo uosto. Svečių namai turi kambarius su kondicionieriais ir televizoriais. Čia veikia belaidis internetas ir visą parą dirba administracijos darbuotojai, pasirengę jums padėti. Daugumoje numerių yra balkonai, kai kuriuose – privatūs vonios kambariai. 15 minučių kelio pėsčiomis iki paplūdimio, aplink svečių namus gausu restoranų, barų, kavinių. Svečių namų vertinimas – 7.2/10. Nuotraukos ir užsakymas.

Portugal Hostal Milan. Šis hostelis yra įsikūręs už 150 metrų nuo oro uosto autobusų stotelės ir Alikantės prieplaukos, taip pat ir paplūdimio. Čia visą parą dirba registratūra, veikia nemokamas belaidis internetas. Numeriuose rasite oro kondicionierius, televizorius, kai kuriuose- mini šaldytuvus. Vonios kambariai privatūs arba bendri, visuose rasite nemokamų higienos reikmenų. Taip pat hostelyje galėsite pasinaudoti bendra virtuve su šaldytuvu ir mikrobangų krosnele. Yra užkandžių aparatas, o netoliese – gausybė barų ir restoranų. Hostelio vertinimas – 6.3/10. Nuotraukos ir užsakymas.

Hostel Milan

Viešbučių Alikantėje rezervavimasBooking.com

This entry was posted in Viešbučių rekomendacijos and tagged , . Bookmark the permalink.