Viešbučiai Tenerifėje

Populiariausi ir pigiausi viešbučiai Tenerifėje

La Calavera svečių namai El Medano mieste. Itin aukštą svečių vertinimą turintys svečių namai įsikūrę vos už minutės kelio pėsčiomis nuo artimiausio paplūdimio. Kadangi hostelis yra taip arti vandens, jame siūlomos ir įvairios vandens pramogos, pavyzdžiui, nardymas su vamzdeliu, kaitavimas ar nardymas su deguonies balionais. Be to, čia galima išsinuomoti ir dviratį. Viduje veikia belaidis internetas yra saulėta terasa. Iki oro – 4 kilometrai. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

La Calavera

Hotel Tejuma. Šis viešbutis yra įsikūręs pačiame miesto Puerto de la Kruz centre. Iš balkonų atsiveria vaizdas į ugnikalnį. Kambariuose veikia belaidis internetas ir yra televizoriai. Netoli viešbučio kursuoja ir turistiniai autobusai, vėžinantys įspūdingais kalnų keliais. Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Hotel Tejuma

Apartamentos La Carabela. Puerto de la Kruze esantis viešbutis, įsikūręs už kilometro nuo paplūdimio. Čia rasite netgi 2 baseinus ir šviesius kambarius su virtuvėlėmis ir terasomis. Veikia belaidis internetas. Apartamentų komplekso yra restoranas ir baras. Administracijoje galima išsinuomoti automobilį, padėsiantį apžiūrėti salą. Iš kambarių atsiveria Teidės ugnikalnio arba miesto vaizdai. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Apartamentos La Carabela

Be Smart Florida Plaza. Trijų žvaigždučių apartamentų kompleksas, įsikūręs Puerto de la Kruz miesto centre. Čia rasite baseiną, erdvius kambarius su virtuvėmis bei vonios kambariais. Bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Registratūroje galėsite išsinuomoti automobilį ar išsikeisti valiutą. Netoli viešbučio galima rasti nemažai restoranų ir kavinių. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Be Smart Florida Plaza

Tenerife Ving. Viešbutis įsikūręs vos už 200 metrų nuo paplūdimio Puerto de la Kruz mieste. Čia yra lauko baseinas, numeriai su balkonais ir virtuvėlėmis, kuriose rasite kavos ir arbatos virimo aparatus, šaldytuvus. Taip pat viešbutyje yra ir restoranas, kur galima paragauti tradicinių ispaniškų valgių ar pavalgyti savitarnos pusryčius. Už 10 minučių kelio pėsčiomis – miesto centre, kur verda gyvenimas. Iki Teidės nacionalinio parko – 15 kilometrų, iki oro uosto – 20 minučių kelio automobiliu. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Tenerife Ving

 

Viešbučių Tenerifėje rezervavimasBooking.com

 

 

This entry was posted in Viešbučių rekomendacijos and tagged , . Bookmark the permalink.