Viešbučiai Gran Kanarijoje

RK Bora Bora The Hotel. Jis yra pagrindiniame salos mieste – Las Palme. Viešbutyje, įsikūrusiame vos už 600 metrų nuo paplūdimio rasite stogo terasas, modernius kambarius su plačiaekraniais televizoriais ir galėsite pasinaudoti nemokamu Wi-fi. Kiekviename kambaryje rasite ventiliatorių, nemokama geriamą vandenį buteliuose bei tualetinius reikmenis. Netoli viešbučio netrūksta barų, restoranų, taip pat ir prekybos centrų. Iki oro uosto – 30 minučių kelio automobiliu. Viešbučio darbuotojai visuomet pasirengę jums atsakyti į rūpimus klausimus apie salą ir rekomenduoti pramogas. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.
RK Bora Bora

Hotel Blanca Paloma. Viešbutis yra Las Palme,  tik už 150 metrų nuo paplūdimio. Šviesiuose kambariuose rasite televizorius ir vonios kambarius. Viešbutis siūlo ir mokamas paslaugas: skalbyklos, automobilių nuomos, taip pat ir kelionių biuro paslaugas. Administracija jus aptarnaus visą parą. Netoli yra gana daug restoranų, kavinių, kur galima atsigaivinti ar pavalgyti. Pagrindinis viešbučio pliusas yra jo vieta, iš kurios yra patogu pasiekti populiariausias turistų pramogas. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Blanca Paloma

Falow. Įsikūręs Las Palmo centre šis viešbutis yra tik už 100 metrų nuo paplūdimio. Kambariuose rasite drabužių spintas ir higienos priemones, kai kuriuose kambariuose yra ir vonios kambariai su dušais. Visuose numeriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Hostelyje yra virtuvė ir terasa. Artimiausi barai, kavinės, klubai – tik už 10 minučių kelio pėsčiomis. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Falow

Alcaravaneras Hostel. Šie svečių namai yra Gran Kanarijos Las Palme, vos už 50 metrų nuo paplūdimio. Kambariai čia gana paprasti, juose veikia nemokamas belaidis internetas. Didelis hostelio pliusas tas, jog aplink gausu barų, kavinių, klubų ir parduotuvių, Jei norite pramogų, hostelio darbuotojai gali surengti plaukiojimo banglente ir nardymo pamokas. Iki oro uosto  – 25 minutės važiavimo. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Alcaravaneras

Alsol Roca Verde. Šie apartamentai yra už 50 metrų nuo artimiausio paplūdimio, Playa de Ingles mieste pietinėje salos dalyje. Tačiau galima maudytis ir viešbučiui priklausančiame lauko baseine. Be to, viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, yra lauko terasa ir restoranas. Kambariai yra erdvūs turi ir virtuvėles. Administracijoje galite susitarti dėl dviračio ar automobilio nuomos. Šalia yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Aplink gausu parduotuvių, barų ir restoranų. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Alsol Roca Verde

This entry was posted in Viešbučių rekomendacijos and tagged . Bookmark the permalink.