Hosteliai Madride

Populiariausia ir pigiausia nakvynė Madrido centre

Hosteliai

Pension Enebral. Šis hostelis yra įsikūręs pačiame Madrido centre. Ekonominės klasės kambariuose – šildymo sistemos, ventiliatoriai ir nemokamas belaidis internetas. Pagrindinis hostelio pliusas – jo vieta. Iš hostelio nesunkiai pasiekiami barai, restoranai, klubai. Visą parą dirbanti registratūra jums patars, kur praleisti dieną ar vakarą. Nuotraukos ir užsakymas.

Pension Enebral

Hostal Panizo. Hostelis įsikūręs miesto centre, vos už 150 metrų nuo garsiosios Puerta de Sol aikštės. Daugumoje kambarių rasite praustuvus ir dušus, kambariuose yra šildymo sistema, televizoriai. Taip pat čia rasite bagažo saugyklą ir ekskursijų informacijos punktą. Hostelyje veikia nemokamas belaidis internetas. Netoliese verda miesto centro gyvenimas, tad veikti čia bus ką. Aplinkui – barai, restoranai, klubai.  Nuotraukos ir užsakymas.

Hotel Panizo

Hostal Oliver. Hostelis esantis Madrido centre gali pasigirti šildomais kambariais, nemokamu belaidžiu internetu, oro kondicionieriais ar ventiliatoriais ir televizija kambariuose. Kambariai čia paprasto, praktiško dizaino, dekoruoti ryškiomis spalvomis. Yra numerių tiek su privačiais vonios kambariais, tiek su bendrais. Visą parą dirbančioje registratūroje galėsite sužinoti jus dominančią informaciją apie keliavimą Ispanijoje. Nuotraukos ir užsakymas. 

Hostal Oliver

Hostal Rayuela. Hostelis, įsikūręs šalia Fuencarral turgaus, netoli metro stočių. Kambariuose – grindys iš plytelių, šildymo sistema, ventiliatoriai, televizoriai. Siūlomi ir numeriai su privačiu vonios kambariu. Daugumoje numerių yra kriauklės. Yra belaidis internetas. Svečių namuose galima pasinaudoti bagažo saugojimo paslauga ir sužinoti informaciją apie ekskursijas po miestą. Aplink svečius namus – barai, restoranai, kavinės, klubai, tad norint pasiausti, nebus sunku rasti tam vietą. Nuotraukos ir užsakymas.

Hostal Rayuela

Hostal Naranjos II. Hostelis įsikūręs už 500 metrų nuo žymiosios Puerta de Sol aikštės. Čia rasite numerius su kondicionieriais ir privačiais vonios kambariais. Į kainą įskaičiuota patalynė ir rankšluosčiai. Yra belaidis internetas. Registratūroje galima pasinaudoti daiktų saugojimo paslauga ir gauti informacijos apie turizmą mieste. Kaip ir anksčiau aprašyti hosteliai, šis gali pasigirti puikia vieta, nuo kurios nesunku bus pasiekti Madrido centrą, kur verda gyvenimas. Nuotraukos ir užsakymas.

Hostal Naranjos II

This entry was posted in Viešbučių rekomendacijos and tagged , , . Bookmark the permalink.