Viešbučiai Malagoje

Populiariausi ir pigiausi viešbučiai Malagoje

El Manantial. Tai svečių namai, turintys tiek didelį baseiną, tiek mažesnį, skirtą vaikams. Iš kambarių galima stebėti baseiną ar miesto vaizdus. Tame pačiame sode rasite terasą ir galėsite pasinaudoti griliu. O jei gaminti nemėgstate, čia pat galima užsukti į restoraną ir paragauti vietinių valgių. Kambariuose rasite oro kondicionierius, privačias vonias, televizorius, galėsite naudotis Wi-fi. Iki artimiausio paplūdimio viešbutis nutolęs per 7.5 kilometro, iki miesto centro – 8 kilometrai. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

El Manantial

Residencia Universitaria San José. Tai pačiame miesto centre esantys svečių namai, įsikūrę visai šalia Pikaso muziejaus ir miesto Katedros. Artimiausias paplūdimys – vos už 10 minučių kelio pėsčiomis, netoli rasite ir maisto prekių parduotuvę ir autobuso stotelę. Svečiai viešbutyje dalinasi bendra virtuve ir vonios kambariais, taip pat ir skalbykla. Oro uostas – už 45 minučių kelio autobusu. Svečių namuose veikia nemokamas Wi-fi. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

San Jose

Pink House. Dar vieni svečių namai, įsitaisę miesto centre, vos už 10 minučių kelio pėsčiomis iki Malagos Katedros. Kiekviename kambaryje yra kondicionierius, siūlomi kambariai su privačia vonia arba bendra. Yra bendra virtuvė ir svetainė, kur galima leisti laiką. Svečių namai puikiai tiks tiems, kurie nori pasivaikščioti po miesto centrą ir pajausti Andalūzijos kultūrą. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Pink House

Nomadas hostel. Visai šalia miesto centro esantis hostelis, kuriame kasryt gausite į kambario kainą įskaičiuotus pusryčius. Kambariuose rasite balkonus su vaizdu į miestą. Hostelyje galima naudotis bendra virtuve ir svetaine, bendrose patalpose veikia Wi-fi. Netoli hostelio rasite gausų restoranų ir kavinių pasirinkimą. Taip pat čia galite išsinuomoti ir dviratį ar motociklą. Galima gauti ir privatų kambarį dviem. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Nomadas

Casa Al Sur Hostel. Tipiškas Andalūzijos namas, įsikūręs istoriniame miesto centre. Ant namo stogo rasite terasą ir visame hostelyje galėsite naudotis nemokamu Wi-fi. Galima gauti tiek bendrą tiek privatų kambarį, pasinaudoti skalbyklos paslaugomis, čia rasite bendrą virtuvę ir svetainę su sofomis ir televizoriumi. Kelionė iki paplūdimio užtruks 20 minučių pėsčiomis, o visi barai ir kavinės yra visai čia pat, juk hostelis yra miesto centre! Viešbučio nuotraukos ir užsakymas

Casa al Sur

Viešbučių Malagoje rezervavimasBooking.com

This entry was posted in Viešbučių rekomendacijos and tagged , , . Bookmark the permalink.