Malaga – lankytinos vietos

Ispanija – nuostabi šalis, kuri turistus vilioja ne tik lankytinais objektais, tačiau ir nuostabia gamta bei šiltuoju metų laiku džiuginančia saule. Viena iš labiausiai pamėgtų lankytinų vietų yra Malaga. Nuo kitų Ispanijos miestų šis skiriasi labiausiai tuo, jog pasigrožėti galima ne tik žydrais paplūdimiais, tačiau ir lankytinais objektais. O šis miestas jų turi gana daug ir labai įvairių.

Automobilio nuoma Malagoje

Malaga – geriausiai išvystytas šalies uostas, kuriame galite išbandyti seniai brandintų vynų receptus, ragauti skaniausius pyragėlius bei įsigyti aukščiausios kokybės tekstilės gaminių.

Malaga

Įprastas vaizdas Malagoje

Akcazaba tvirtovė

Jeigu mėgstate senovę – tokiu atveju Alcazasa tvirtovė yra puiki vieta, kurią privalote aplankyti jeigu esate Malagoje. Ji buvo pastatyta prieš beveik tūkstantį metų, o savu metu čia karaliavo musulmonų didikai. Nors šiuo metu tvirtovė prabanga tikrai nespindi, tačiau aplankyti ją vistiek verta. Bene labiausiai – dėl didybės.

Tvirtovėje dominuoja arabiško stiliaus motyvai, tad lietuviškam žvilgsniui tai labai patrauklu. Pavasario metu aplink tvirtovę žydį augalai, tad ji atrodo dar gražiau.

Bonsai medelių muziejus

Jeigu esate gamtos mėgėjas – tokiu atveju būtinai turi apsilankyti bonsai medelių muziejuje. Turbūt teko girdėti apie išskirtinio grožio mini medelius, kurių formavimas yra tikras menas. Jame ne tik galėsite pasižiūrėti į medelius, tačiau taip pat ir geriau pažinti jų formavimo ypatumus, net įsigyti mini medelius, kuriuos galėsite auginti savo namuose.

Salvadoro Dali skulptūros

Malagoje galite pamatyti ir menininko Salvadoro dali skulptūras. Siurrealizmo atstovo menininkas pasižymi išskirtinio grožio skulptūromis, kurios yra sudėliotos pėsčiųjų bulvare. Pačiame bulvare galima rasti ne menininko skulptūras, tačiau ir parduotuves, kur galima rasti nuostabių lauktuvių savo artimiesiems.

Malagos katedra

Bene pati gražiausia katedra esanti Malagoje. Vietiniai ją vadina miesto pasididžiavimu. Katedra buvo statyta daugiau nei 200 metų. Taigi, du amžius kurtas statinys atrodo tikrai labai įspūdingi bei išskirtinai. Vienas katedros bokštas nebuvo pastatytas, taigi šiuo metu ji atrodo gana neįprastai, tačiau tai labai traukia akį. Taip pat katedros visus išsiskiria tuo, kad yra dekoruotos garsiausių menininkų darbais.

Malagos paplūdimys

Paplūdimys – visuomet geras pasirinkimas

Fuente de piedra ežeras

Nuostabus ežeras vilioja ne tik savo žydrumu, tačiau tuo pačiu ir flamingais, kurie sudaro rožinio vandens paviršiaus iliuziją. Tiesa, šis ežeras yra rezervato teritorijoje, tad norėdami į ją patekti – teks įsigyti bilietą. Visgi, tikrai verta, kadangi galima pamatyti labai daug nuostabių augalų. Greta ežero galima rasti mielų kavinukių, kuriose smagiai praleisite laiką bei paragausite vietinių patiekalų.

Pikaso muziejus

Dar vieno garsaus menininko muziejus – Pikaso. Jame galima rasti ne tik šio genialaus menininko darbus, tačiau ir daiktus, kurie yra susiję su šio asmens gyvenimu. Muziejuje galite rasti daugiau nei 200 menininko darbų. Nuostabiai atrodo ne tik šio menininko darbai, tačiau tuo pačiu ir pats muziejus, kuris traukia akį nuostabia architektūra.

Mergelės Marijos šventovė uoloje

Sakoma, kad Malagoje esanti Mergelės Marijos šventovė atveria ypatingą aura ir puikiai tinka tiems, kurie ko nors trokšta. Apsilankius čia visi norai pavirs realybe. Tiesa, ši vieta turi labai gražią istoriją. Sakoma, kad šventovė buvo sukurta dar XVI amžiuje.

Ką veikti Malagoje

Takas vakaro pasivaikščiojimamas

Teminis parkas

Funny beach teminis parkas siūlo labai platų bei įvairių pramogų pasirinkimą tiek vaikas, tiek suaugusiems asmenims. Pramogos puikiai tinka tiek tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį, tiek tiems, kurių pramogos yra labiau susijusios su ramesnėmis veiklomis. Įsigyti bilietus galite ir internete, kol dar esate namuose, ir vietoje. Dažniausiai visiems norintiems užtenka vietos, tad galėsite smagiai leisti laiką.

Nerje urvai

Dar viena nuostabi gamtos skurta lankoma vieta ne tik Malagoje, tačiau puikiai žinoma ir visoje Ispanijoje. Urvuose galima rasti ne tik labai išskirtinio grožio uolienų, tačiau taip pat ir augalijos bei gyvūnijos. Urvuose galite atrasti ne tik muziejų, tačiau ir restoraną, kuri geriausi šefai vaišina vietinių pamėgtais tradiciniais patiekalais.

Viešbučių Malagoje rezervavimasBooking.com

Malaga – puiki vieta su daug lankytinų objektų. Jeigu ieškote universalios vietos, kuri patiktų tiek aktyvų laisvalaikį, tiek pasyviau atostogauti mėgstančius žmones – keliaukite į šį nuostabų gamtos perlą.

Video: ką veikti Malagoje

This entry was posted in Lankytinos vietos and tagged , . Bookmark the permalink.