Viešbučiai Lanzarotėje

Populiariausi ir pigiausi viešbučiai Lanzarotėje

Pension Magec. Itin gerai lankytojų įvertinti svečių namai įsikūrę žvejų miestelyje, Puerto del Karmen kurorte. Iki paplūdimio – vos kelios minutės kelio. Iš šių svečių namų atsiveria puikūs įlankos ir kitos salos – Fuerte Venturos vaizdai. Ilsėtis svečių namuose galima kambariuose su atskirais arba bendrais vonios kambariais. Taip pat verta apsipalaiduoti ir terasoje bei svetainėje su televizoriumi ir minkštomis sofomis. Yra nemokamas Wi-fi. Netoli svečių namų gausu barų, kavinių, restoranų. Netoliese galima užsiimti įvairiomis vandens pramogomis. Atstumas iki oro uosto – 8.5 kilometro. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Pension Magec

Pension San Gines. Arecifės centre esantys svečių namai yra vos už 50 metrų nuo jūros kranto. Čia rasite saulėtų terasų, nemokama Wi-fi, kambariuose yra televizoriai, privatūs vonios kambariai. Pusryčius galima gauti svečių namuose esančiame bare – kavinėje, nors vos 5 minučių kelio rasite ir kitų restoranų bei kavinių. Artimiausias paplūdimys vos už 10 minučių kelio pėsčiomis, netoli yra ir žymių miesto lankytinų objektų.  Iki oro uosto – 12 minučių kelio automobiliu. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Pension San Gines

Casa Rosie svečių namai yra Tinajo miestelyje salos vakaruose. Čia rasite baseiną, nemokamą Wi-fi. Kai kurie kambariai turi terasas su vaizdu į sodą ar baseiną. Vonios kambariai bendri. Taip pat čia galima žaisti biliardą, siūloma nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Atstuas iki žymaus kurorto – Playa Blanca 26 kilometrai. Oro uostas – tik už 14 kilometrų. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Casa Rosie

Hotel Residencia Cardona. Arecifės centre įsikūręs viešbutis yra vos už 100 metrų nuo paplūdimio. Erdvūs kambariai, privačios vonios ir nemokamas Wi-fi – tik iš keli iš daugybės viešbučio privalumų. Iki uosto, iš kurio galima patekti į kitas salas – vos kelios minutės pėsčiomis. Oro uostas – tik už 5 kilometrų. Viešbučio kambariai nuolat valomi, patalynė ir rankšluosčiai keičiami kasdien. Taip pat viešbutyje rasite seifus, vietą pasidėti dviračiui ar banglentei bei nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Hotel Residencia Cardona

Aparthotel Puerto Carmen. Viešbutis įsikūręs Puerto del Karmen kurorte, vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Netoliese gausu restoranų ir barų. Viešbučio teritorijoje – puikios sąlygos užsiimti sportu ir laisvalaikiu. Čia rasite šildomą baseiną su vandens masažu, terasas, restoraną. Yra galimybė pasinaudoti nemokama automobilių stovėjimo aikštele. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Aparthotel Puerto Carmen

This entry was posted in Viešbučių rekomendacijos and tagged , . Bookmark the permalink.