Viešbučiai Maljorkoje

Hotel Monteverde. Monteverde viešbutis yra įsikūręs Maljorkos salos rytuose, Porto Cristo miestelyje prie jūros. Viešbutis turi sezono metu veikiantį baseiną, taip pat vaikų žaidimo aikštelę, terasą ir barą, kur galima atsigaivinti šaltais gėrimais. Kambariuose yra plačiaekraniai televizoriai, vonios kambariai su dušu arba vonia. Kai kuriuose kambariuose yra vaizdas į jūrą arba baseiną. Be to, viešbutis siūlo ir įvairių pramogų – tenisą, stalo tenisą, biliardą. Taip pat čia galima išsinuomoti dviratį ar automobilį. Už papildomą mokestį viešbutyje galima užsisakyti ir pusryčius. Nuo viešbučio iki jūros – 1.9 km, iki urvų Drach‘o urvų – 300 metrų, na o oro uostas yra už 51 kilometro, Palmoje. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Hotel Monteverde

B&B Ses Terrasses. Tai itin gerą įvertinimą turintis viešbutis, esantis salos rytuose, Capdeperoje. Bene svarbiausias dalykas viešbutyje yra terasos, kur galima mėgautis saule ar naudotis griliu. Viešbutyje yra bendra virtuvė, kur rytais patiekiami pusryčiai. Mėgstantiems kompiuterinius žaidimus, bus galima pasinaudoti net žaidimų konsole. Taip pat viešbutyje veikia nemokamas Wi –fi. Iš kambarių atsiveria vaizdas į miestą arba į kalnus. Artimiausias paplūdimys – už 3 minučių kelio automobiliu. Iki oro uosto – valanda važiavimo. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

B B ses Terrasses

Apartamentos Deya. Šis viešbutis yra tik už 15 kilometrų nuo salos sostinės – Palmos. Viešbutis turi lauko baseiną, taip pat ir treniruoklių salę, norintiems palaikyti formą. Bet dauguma šį viešbutį renkasi dėl to, jog jis yra vos už 100 metrų nuo paplūdimio, netoli kurio galima rasti ir Apartamentos Deya kompleksą, kur siūlomos įvairios turistinės paslaugos. Pro viešbučio langus atsiveria vaizdas į įlanką. Beje, šis viešbutis dirba nuo vasario iki spalio mėnesio. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Apartamentos Deya

Club Sa Coma. Tai viešbutis salos rytinėje dalyje, už 70 kilometrų nuo Palmos miesto, Sa Koma miestelyje. Viešbutis yra vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Čia rasite sezoninį lauko baseiną, kambarius su televizoriais ir balkonais. Apartamentuose yra ir vonios kambariai, seifai, virtuvės, valgomųjų zonos, terasas. Automobilį galima palikti nemokamoje stovėjimo aikštelėje, be to, netoli yra ir dviračių nuomos punktas. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Club Sa Coma

Hotel Salpi. Šis viešbutis įsikūręs Plaja de Palma kurorte, visiškai šalia paplūdimio. Svečiams siūlomi šviesūs numeriai su vonios kambariais ir balkonais. Čia rasite ir bendros patalpos, kuriame galima leisti laiką, užkandžiaujant savitarnos restorane ir užkandžių bare su terasa. Kita įdomi patalpa – tai poilsio salonas, kur rasite biliardo stalą, kompiuterį. Bendrose patalpose veikia ir nemokamas Wi-fi. Visą parą dirbančioje registratūroje galima pasinaudoti seifu. Atstumas nuo viešbučio iki Palmos oro uosto – vos 5 kilometrai. Oro uostą ar Palmos centrą galima pasiekti reguliariai kursuojančiu autobusu. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.

Hotel Salpi

Viešbučių Maljorkoje rezervavimasBooking.com

 

This entry was posted in Viešbučių rekomendacijos and tagged , . Bookmark the permalink.