Viešbučiai Ibizoje

Populiariausi ir pigiausi viešbučiai Ibizoje

Apartamentos Malacosta – apartamentai vos už 200 metrų nuo paplūdimio. Šiuose apartamentuose rasite restoraną ir numerius su balkonais. Pėsčiomis nesunku bus pasiekti miesto centrą, kuris yra vos už kilometro. Ten rasite gausybę barų ir kavinių. Kambariai turi oro kondicionierius, televizorius, virtuvėles su mikrobangų krosnele, šaldytuvu, orkaite, kavos aparatu. Be to, galėsite pasinaudoti nemokamu belaidžiu internetu ir seifu. Nuo viešbučio iki oro uosto – 6 kilometrai. Viešbučio vertinimas – 8.3/10. Nuotraukos ir užsakymas.


malacosta

Hostal Ibiza – pačiame Ibizos miesto centre įsikūręs hostelis. Vos už dešimties minučių kelio pėsčiomis – miesto senamiestis ir žymiausi lankytini objektai. Čia galite gauti numerį su privačiu arba bendru vonios kambariu. Hostelis ypatingai švarus ir tvarkingas. Iki oro uosto – 10 kilometrų, jį galima pasiekti autobusu, kurio stotelė  vos už 300 metrų nuo hostelio. Viešbučio nuotraukos ir užsakymas.hostal_ibiza

Hotel Maritimo. Šis viešbutis įsikūręs prie pat jūros, už 300 metrų nuo paplūdimio, netoli Ibizos. Čia rasite baseiną, sporto salę, kiekviename kambaryje – terasa ir nemokamas belaidis internetas. Numeriai šviesūs, kondicionuojami, turi vonios kambarius. Iki uosto – 1 kilometras, iš uosto keltu galima pasiekti ir kitas salas. Na o lankomiausi turistiniai objektai Ibizoje – tik už 700 metrų nuo viešbučio. Viešbutyje taip pat rasite restoraną bei užkandžių barą. Administracijoje galima išsinuomoti automobilį ar motociklą. Viebšučio vertinimas – 7.8/10. Nuotraukos ir užsakymas.


maritimo

Colours Ibiza įsikūręs tiesiog puikioje vietoje. Iki uosto – 5 minutės kelio pėsčiomis. Kambariuose rasite oro kondicionierius ir nemokamą belaidį internetą. Vonios kambariai – bendri. Populiariausi miesto barai ir kavinės įsikūrusios visai čia pat, tad toli eiti nereikės. Iki oro uosto – 10 minučių kelio automobiliu. Viešbučio vertinimas – 7.2/10. Nuotraukos ir užsakymas.

colours

Urban Spaces Ibiza. Dar vienas miesto centre esantis viešbutis, už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo uosto. Siūlomuose numeriuose – nemokamas belaidis internetas, taip pat tiekiami nemokami pusryčiai. Visi numeriai turi privačius vonios kambarius. Šalia viešbučio – sodas, o ant stogo – terasa su vaizdu į miestą. Paėjus vos 5 minutes rasite gausybę parduotuvių, barų, kavinių, restoranų.. Iki oro uosto – 7.5 kilometrai. Nuotraukos ir užsakymasurban

This entry was posted in Viešbučių rekomendacijos and tagged . Bookmark the permalink.