Nakvynė Barselonoje

Equity Point Gothic. Nakvynės namai „Equity Point Gothic“ įsikūrę Barselonos Gotikiniame kvartale, už 250 metrų nuo Barselonos katedros. Nakvynės namuose įrengta stogo terasa, bendras kambarys, kuriame veikia nemokamas internetas, ir bendri miegamieji su asmeninėmis rakinamomis spintelėmis.Į šiuos spalvingus nakvynės namus patekti ir išeiti galėsite bet kuriuo metu. Ekskursijų informacijos punkto darbuotojai patars, ką galima nuveikti Barselonoje. Svečių patogumui registratūra dirba visą parą.Bendrame kambaryje yra televizorius ir skamba foninė muzika. Nakvynės namuose kasdien patiekiami pusryčiai ir įrengta virtuvė.Gotikinis kvartalas garsėja siauromis, viduramžius menančiomis gatvėmis ir nedidelėmis stilingomis kavinėmis. Už 150 metrų nuo „Equity Point Gothic“ rasite P. Pikaso muziejų, o iki Las Ramblas gatvės nueisite per 5 minutes. Ciutat Vella rajonas yra puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems šiomis veiklomis: naktiniu gyvenimu, tapas užkandžiais ir parduotuvėmis. Nuotraukos ir užsakymas.       Svečių namai

Hola Hostal Eixample. Už 15 minučių kelio pėsčiomis nuo Katalonijos aikštės įsikūrusiuose nakvynės namuose „Hola Hostal Eixample“ yra terasa ir visą parą dirbanti registratūra, siūlomi bendri miegamieji, kuriuose įrengti oro kondicionieriai ir veikia nemokamas belaidis internetas. Barcelona Nord autobusų stotis yra už 500 metrų. Visuose erdviuose, šviesaus modernaus interjero „Hola Eixample Hostel“ bendruose miegamuosiuose įrengtos individualios rakinamos spintelės. Svečiams suteikiamos paklodės ir antklodės, o rankšluosčius galima išsinuomoti. Kai kuriuose numeriuose įrengti vonios kambariai.„Hola Hostal Eixample“ yra vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Born rajono, kuriame yra žavingų parduotuvių, barų ir restoranų. Sagrada Familia bažnyčia ir Ciutadella parkas yra už 15 minučių kelio pėsčiomis. Vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo nakvynės namų yra Tetuan ir Girona metro stotys, iš kurių tiesiogiai nuvyksite į miesto centrą ir paplūdimį. Iš netoliese esančios Barcelona Nord autobusų stoties kursuoja į oro uostą vežantys ir tarptautiniai autobusai. Eixample yra puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems šiomis veiklomis: architektūra, maistu ir parduotuvėmis. Nuotraukos ir užsakymas.

Eixample

Box Port. Iš šviesių ir šiuolaikiškų nakvynės namų „Box-Port“ per 5 minutes nueisite tiek iki Barselonos uosto, tiek iki Las Ramblas gatvės. Nakvynės namuose įrengti bendri miegamieji su oro kondicionieriais, nemokamo belaidžio interneto zona ir bendra terasa. Svečiai kviečiami apsistoti patogiuose numeriuose, kuriuose pastatytos rakinamos spintelės. Patalynės užvalkalai įskaičiuoti į apgyvendinimo kainą, o rankšluosčius galima išsinuomoti. Bendri vonios kambariai įrengti numeriuose arba koridoriuje. Iš „Box-Port“ greičiau nei per 5 minutes nueisite iki įvairių barų, restoranų ir parduotuvių. Viešnagės metu galėsite naudotis bendra virtuve ir atsipalaiduoti poilsio kambaryje, kuriame yra televizorius, DVD grotuvas bei 2 kompiuteriai su mokamu internetu. Visą parą dirbančios registratūros personalas suteiks informacijos apie turistines vietas ir bilietus. Nakvynės namai įsikūrę už 400 metrų nuo Paral.el metro stoties, iš kurios funikulieriumi pakilsite iki Montjuic kalvos. Born rajonas ir Barceloneta paplūdimys pėsčiomis pasiekiami maždaug per 20 minučių. Iki Katalonijos aikštės – vos 3 metro stotelės. Sants-Montjuïc yra puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems šiomis veiklomis: lankytinais objektais, istoriniais paminklais ir muziejais. Nuotraukos ir užsakymas.

Box-port

Box Gaudi. Hostelis vos už 5 minučių kelio nuo Gaudi parko. Hostelyje rasite bendrus kambarius su nemokamu Wi-fi, 24 valandas per parą dirbančią registratūrą, kavinę ir bendrą virtuvę. Paprastai dekoruoti kambariai turi medines grindis ir dviaukštes lovas. Yra bendras dušas, rankšluostį galima išsinuomoti, patalynė įeina į nakvynės kainą. Bendrame kambaryje rasite sofą, televizorių, DVD grotuvą, valgomojo zoną. 15 minučių kelio pėsčiomis nuo hostelio rasite Vallcarca metro stotį. Vienas įdomiausių ir aktyviausių rajonų – Gracia yra už 20 minučių kelio pėsčiomis. Čia rasite daug kavinių, barų, restoranų. Nuotraukos ir užsakymas.

Box-gaudi

Backpackers BCN. Šis hostelis yra įsikūręs centrinėje Barselonoje. Jame rasite bendrus kambarius su oro kondicionieriais, nemokamu belaidžiu internetu ir rakinamomis spintelėmis. Hostelis yra vos už 450 metrų nuo metro stotelės ir už kilometro nuo Catalunya aikštės. Bendrame kambaryje rasite televizorių, DVD grotuvą, Playstation kompiuterį. Taip pat čia yra kompiuterių, kuriais galima pasinaudoti prireikus interneto. Be to, hostelyje yra ir skaitymo kambarys su dideliu knygų pasirinkimu. Kiekviena lova hostelyje turi atskirą skaitymo lemputę. Patalynė įeina į mokesčio kainą, tačiau rankšluosčius reikėtų nuomotis. Bendri vonios kambariai turi dušus ir plaukų džiovintuvus. Taip pat hostelyje galima pasinaudoti bendra virtuve su mikrobangų krosnele ir šaldytuvu, indaplove, orkaite. Iki paplūdimio – 10 minučių kelio metro. Nuotraukos ir užsakymas.

Backpackers

Viešbučių Barselonoje rezervavimasBooking.com


 

This entry was posted in Viešbučių rekomendacijos and tagged , . Bookmark the permalink.