Ibiza – lankytinos vietos

Esate tikras vakarėlių mėgėjas ir norite, kad atostogų šėlsmas likusį gyvenimą primintų gražiausias akimirkas? Tokiu atveju Ibiza – puikiai jums tinkamą kryptis. Netoli Alikantės esanti Ibiza dažniausiai pavadinama vakarėlių miestu, o gal net sostine, kadangi viso pasaulio naktinio gyvenimo mėgėjai žino, kad tau kryptis, kurią reikia aplankyti bent kartą gyvenimą.

Automobilio nuoma Ibizoje

Tiesa, Ibiza turi ir daugiau lankytinų vietų, kurios skatina susipažinti su regionu. Pats paprasčiausias ir patogiausias būdas – išsinuomoti transporto priemonę ir keliauti norimu maršrutu. Vos per kelias dienas be jokio vargo aplankysite svarbiausius lankytinus objektus, o paskutinę dieną galėsite sėkmingai pašėlti Ibizoje. Kiekvienam, kuris nori daugiasluoksnių atostogų.

Įprastas vaizdas Ibizoje

Įprastas vaizdas Ibizoje

Vandens pramogų parkas

Ispanija yra ta vieta, kuri pasižymi labai dideliu skaičiumi aukštos kokybės pramogų parkų. Natūralu, kad tai vienas labiausiai lankomų objektų. Aquamar vandens pramogų parkas puikiai tinka tiems, kurie mėgsta adrenaliną ir renkasi labai aukštas trasas, tačiau tuo pačiu jis subalansuotas ir vaikams, kurie nori ramiai ir saugiai praleisti dieną vandenyje. Šiame parke yra labai daug įvairiausių trasų, skirtingų patalpų ir įrangos, kuri leidžia įprastam pasiplaukiojimui suteikti naujų potyrių.

Ibizos senamiestis

Pačiame Ibizos centre, kaip ir daugelyje kitų nuostabių Europos miestų, galite rasti senamiestį, kuris išsiskiria siauromis gatvelėmis bei senos statybos pastatais. Vaikščiodami po senamiesčio gatveles galite aplankyti ir įvairius muziejus, pasigrožėti statulomis, pamatyti katedrą… Ibiza – ne tik vakarėlių, tačiau taip pat ir nuostabios architektūros vieta!

Urvai Ibizoje

Urvai Ibizoje

Can marca urvai

Daugiau nei 100 tkst. Metų skaičiuojantys urvai kiekvieną dieną sulaukia tūkstančių turistų. Jeigu ir reikės palaukti eilėje – tikrai verta. Urvai susiformavo dėl labai didelių temperatūrų pokyčių. Natūralu, pagalvojus, koks jų amžius. Tiesa, urvai po kiek kinta ir gal po tūkstančio metų jie atrodys dar kitaip. Visgi, jeigu galite juos aplankyti šiandien – privalote tai padaryti. Labiausiai žavi šviesos žaismas, kuris, nors ir dirbtinis, tačiau urvams suteikia mistiškumo.

Hipių turgus

Norite grįžti atgal į laikus, kai karaliavo hipiai ir menininkai? Tokiu atveju būtinai turite užsukti į puikiai visiems žinomą hipių turgų. Jame, tiesa, galite pasigrožėti ne tik bohema, tačiau taip pat ir įsigyti labai daug kokybiškų lauktuvių, maisto produktų, galiausiai, pabendrauti su vietiniais, kurie tikrai labai noriai bendrauja, padeda pasirinkti tinkamiausius produktus ir net skatina drąsiai derėtis. Atrodo, kad šis hipių turgus yra visiškai atskirta erdvė nuo likusios Ibizos, kurioje karaliauja modernumas. Atrodo, kad čia laikas sustoja ir kvapai bei muzika atims jums žadą. Pasimėgaukite akimirką, kadangi panašios vietos nepavyks rasti.

Ibizos uolos

Ibizoje visuomet galim pašokinėti nuo uolų į vandenį

Ibizos paplūdimiai

Žinoma, esant Ibizoje nemažai laiko praleisite paplūdimiuose. Nepaisant to, kad daugelis jų sukurti taip, kad pavyktų išlaikyti kuo daugiau natūralumo, tačiau taip pat rasite specialistų, kurie teikia įvairias paslaugas ir leidžia kokybiškiau pramogauti. Kadangi paplūdimių pasirinkimas tikrai labai platus ir įvairus – sunku atsakyti, kurį verta lankyti labiausiai. Geriausia yra žiūrėti pagal savo lankomą regioną. Kadangi beveik visi paplūdimiai atrodo puikiai – visur jausitės puikiai. Nebent, žinoma, ieškote tokio, kur vakarais vyksta smagūs vakarėliai.

Formenteros sala

Šešis kilometrus nuo Ibizos nutolusi sala – puiki vieta, kur galima praleisti visą dieną. Į ją geriausia vykti ekskursiniais laiveliais, kurie kursuoja kiekvieną dieną net po du kartus į valandą. Taigi, nesunkiai nuvyksite, nesunkiai grįšite ir pasisemsite puikių prisiminimų.

Viešbučių Ibizoje rezervavimasBooking.com

Nors šioje vietoje taip pat galima rasti labai gražių architektūrinių pastatų, tačiau dažniausiai visus žavi puiki gamta. Kadangi Ibizoje sezono metu beveik kasdien geras oras – galite paprasčiausiai džiaugtis gamta ir gulėti paplūdimyje.

Space naktinis klubas

Taip, pasiekėme tą vietą, kai reikia paminėti, kad Ibiza dažniausiai lankoma dėl savo naktinių klubų, kurie labai patinka ne tik jaunimui, tačiau ir vyresnio amžiaus asmenims. Space klubas yra pripažįstamas kaip vienas geriausių klubų pasaulyje ir čia lankosi žymiausi pasaulio DJ. Klube yra net septynios skirtingos salė, kur galima išskirti skirtingo stiliaus muziką. Tiesa, eiti čia verta tokiu atveju, jeigu turite pinigų, kadangi ir įėjimas kainuoja, ir tuo pačiu norėdami išgerti skanų kokteilį turėsite atitinkamai sumokėti.

Nuostabus vaizdas Ibizoje

Nuostabus vaizdas Ibizoje

Sala es vedra

Dar viena sala, kurią verta aplankyti tokiu atveju, jeigu jau esate Ibizoje. Į ją taip pat galima patekti su kursuojančiais kateriais, tad dėl to problemų tikrai nekils. Ši vieta yra apipinta mitais bei legendomis. Sakoma, kad būtent šioje saloje gyvenausi sirena bandė prisivilioti Odisėjo laivą. Nors laivas čia ir nepasuko, tačiau geologai tikina, kad būtent šioje saloje vyksta neįprasti magnetiniai impulsai. Nors žmonėms tai nekenkia, tačiau savotiško įdomumo tikrai suteikia.

Privilege naktinis klubas

Dar vienas naktinis klubas, kurį galima būtų pavadinti pačiu didžiausiu naktiniu klubu ne tik Ibizoje, tačiau ir visoje Europoje. Jame sėkmingai telpa daugiau nei 10 tkst. Žmonių, tad čia rengiami neįtikėtino dydžio koncertai. Jeigu norite pasijusti masės dalimi – būtinai apsilankykite ir šėlkite iki pat ryto.

Tiesa, šis klubas išsiskiria tuo, kad jame taip pat daromi įvairūs performansai, tad tai puiki vieta meno mėgėjams.

Ibiza – ne tik vakarėlių, tačiau taip pat ir nuostabios gamtos, išskirtinės architektūros bei laimingų žmonių miestas. Leiskite sau viską, nes kas įvyksta Ibizoje – lieka Ibizoje.

Video: ką veikti Ibizoje

This entry was posted in Lankytinos vietos and tagged , . Bookmark the permalink.